фіміам

Леді S

Кожну жінку Господь створив особливою та неповторною: з відповідним кольором очей, відбитками пальців, тембром голосу, фігурою, волоссям. Ми дуже різні, але усі однаково потребуємо підтримки та підбадьорення. Саме з метою єднання, спільності та настанов був створений «Леді клуб». Збираючись кілька разів на рік, ми прагнемо з усіма жінками, що приходять на такі зустрічі, ділитися істинами зі Слова Божого, практичними моментами християнського життя і просто насолоджуватися єднанням одна з одною.
Також ми розуміємо, що жінці час від часу треба вириватися із буденності. Тому в літній період організовуємо відпочинок для усіх бажаючих жінок. На лоні природи в чудовій атмосфері поклоняємося Богу, навчаємося від Нього і ділимося досвідом.
Жінка – це помічниця, мама, домогосподиня, кухар, працівник. Можна назвати ще безліч різних характеристик, але як чудово, коли жінка є християнкою, коли в її серці насамперед є Христос! Така жінка у всіх сферах свого життя намагається являти Його усім людям, з якими зустрічається. Ми переконані, що цього від нас хоче Господь.

Анастасія Ойович