Євангельська церква «Фіміам» 
   

   

Фото •
Аудіо •
Відео •
Проповіді •
Церковна газета •
Олександр та Жанна ТкачукЯ Олександр Ткачук. Мою чарівну дружину звати Жанна, а синочка – Матвій. Їх мені подарував Господь вже після того, як я довірив все своє життя Йому. Також Ісус довірив мені служіння з підлітками і молоддю. Я їх люблю… Це, напевно, через те, що й мене Ісус спас у молодому віці.

З дитинства батьки навчали мене біблійних істин і цінностей. Але я довго вважав, що стати християнином, покаятися в своїх гріхах можна і в старості або й перед смертю. Також мені заважала примиритися з Богом моральність, в якій виховали мене батьки. Я вважав, що каятися потрібно алкоголікам, наркоманам та вбивцям.

Ці міфи розбила поїздка в молодіжний християнський табір з молоддю церкви «Фіміам». Після табору я увірував в Ісуса Христа як свого особистого Господа і Спасителя. Мені тоді було 15 років.

З того часу я присвятив своє життя на служіння молодим людям. Зараз мені 25, я є молодіжним пастором у церкві «Фіміам» і мрію, щоб Бог використав мене і наше служіння «51 паралель» для пробудження молоді району ЛПЗ і м. Луцьк.

Пам’ятай!!! Взаємини з Богом і пізнання Ісуса є найбільшою цінністю. 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація