Євангельська церква «Фіміам» 
   

   

Фото •
Аудіо •
Відео •
Проповіді •
Церковна газета •
Максим ВасільцовСлужіння неповносправним, водій.


«Піди швидко на вулиці та на завулки міські, і приведи сюди вбогих, і калік, і сліпих, і кривих» (Євангеліє від Луки 14:21) – одного дня цими словами з Писання Господь чітко проговорив до мене. Я зрозумів, що ціль мого життя - приводити людей до Христа.

Народився я у м. Молодогвардійську Луганської області. З 18 до 25 років вживав наркотики. Будучи залежним, я думав, що ніколи не зможу звільнитися. Але почув про християнський реабілітаційний центр - ніби люди отримують там свободу від будь-якої залежності. Було безліч сумнівів, проте я вирішив спробувати. Біблія, яку ми читали разом зі служителями центру, повністю змінила мій світогляд. З Писання я дізнався, що Бог, незважаючи на всі мої гріхи, так сильно любить мене, що віддав Свого Сина Ісуса Христа на смерть, щоб я, увірувавши в Нього, мав вічне життя. У мене з’явилася віра та бажання жити зовсім по-іншому. Згодом я прийняв хрещення у церкві «Відродження» м. Молодогвардійськ. Зараз живу у Луцьку та є членом церкви «Фіміам».

У церкві я задіяний у служінні неповносправним людям, є помічником служителя домашньої церкви, а також працюю водієм. Дружина моя, Зоряна, також є членом нашої церкви. Вона несе служіння у гурті прославлення. У нас є донечка Аліна.

Я дуже вдячний Богу за можливість служити людям з особливими потребами. Я намагаюся робити все можливе для того, щоб неповносправні якомога менше відчували свою неповносправність, або й зовсім про неї забували. На даний момент головною метою нашого служіння є будівництво та функціонування реабілітаційного комплексу та будинку «Агапе», а також, завдяки євангелізаційним поїздкам, ширення служіння неповносправним по всій Україні. Моя мрія – зняти християнський фільм світового рівня. 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація