АДМІНІСТРУВАННЯ

PR та сайти •
Інформаційно-технічне забезпечення та дизайн •
Гуманітарна допомога •
Гуманітарна допомога

В церкву досить часто звертаються люди, які потребують різної допомоги. Це нарко- та алкогольнозалежні люди, що мають бажання пройти курс ресоціалізації в ЦРНМ «Переображення», і люди, що опинилися у важких життєвих обставинах. Час від часу тим, хто не має постійного місця проживання, ми допомагаємо потрапити в лікарню або реабілітаційний центр. Кілька разів на рік в церкві оголошується спеціальний збір одягу та необхідних речей потребуючим.

Також великий внесок в цю справу роблять наші друзі з-за кордону, передаючи засоби гігієни для неповносправних людей та різні речі для чоловічого і жіночого відділень ЦРНМ «Переображення».

              

2000 - 2005 роки були особливо та благословенно Богом, коли Віктор Бугреєв звершував служіння благовісника в церкві Фіміам. Багато людей в районі ЛПЗ, де територіально знаходиться наша церква, через служіння брата Віктора почули Звістку Спасіння, отримали прощення гріхів та примирилися з Богом, почали відвідувати недільні богослужіння та зустрічі домашніх груп. Дуже благословенним було для церкви і спілкування з його дружиною, яка завжди була охоча допомогти сестрам у їхніх питаннях та проблемах.

              

Особисті зустрічі, відвідування хворих в лікарнях, свідоцтво на вулиці – кожна можливість для проповіді Євангелія була використана братом. І щоразу Віктор брав з собою молодих братів, яким Бог дарував прощення гріхів та звільнення від наркотичної залежності в реабілітаційному центрі «Переображення», щоб вони вчилися правильно свідчити людям про Христа і про те, що Він для них зробив. Сьогодні ці брати активно продовжують розпочату Віктором справу благовістя, ведуть домашні групи для невіруючих людей, розпочали нові церкви, навчають молодих братів свідчити про Христа та Його Спасіння.

              

Після переїзду в США з сімейних обставин, Віктор по особливому продовжує турбуватися та переживати про служіння церкви Фіміам залежним від наркотиків та алкоголю, людям з особливими потребами, бідним, вдовам, сиротам, дітям з неблагополучних сімей, підготовці євангелістів для починання нових євангельських церков в тих населених пунктах, де їх немає. Нам дуже приємно звершувати служіння разом з нашим братом Віктором не дивлячись на тисячі кілометрів, що розділяють географічно Україну та США. Божа любов з’єднує нас, робить однією командою.

              

Ми щиро висловлюємо усім церквам, місіям та братам і сестрам, з якими наша церква «Фіміам» та Волинський обласний благодійний фонд «Переображення» мають партнерські стосунки саме завдяки служінню Бугреєва Віктора, які цим щиро служать Христу, приймають в гостях нашого пастора Павла Миронюка, а саме:

              

• Місія «Суламіта» (http://www.sulamitamission.org/), президент місії Віктор Дежнюк
• Церква Суламіта м. Портланд, пастор Михальчук Микола
• Церква «Нове життя» м. Портланд, пастор Вакульський Василь
• Церква «Дорога до Бога» м. Портланд, пастор Бурлака Віктор
• Слов’янська Євангельська Баптиська церква, пастор Лиховодов Костянтин
• Церква «Еммануїл» м. Портланд
• Перша Слов’янська Баптиська церква м. Ванкувер, пастор Кришко Петро
• Слов’янська Євангельська церква м. Ванкувер (http://slavic-church.com), пастор Тищенко Петро

              


 

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація