ШКОЛА «АНТІОХІЯ»

Плани на цей рік •
Бачення на 10 років •
Біблійні курси семестру •
Навчання лідерів служінь •
Навчання служителів •
Біблійні семінари •
Заочне навчання •
Бібліотека •
Цього семестру школа «Антіохія» проводить такі курси:

              

              


ПОЧАТКОВИЙ РІВЕНЬ - 1Петра 2:2

Цей рівень є вашим першим кроком до пізнання основ християнської віри. На цьому рівні ви знайдете відповіді на основні питання, які необхідні для вас, коли ви робите перші кроки свого нового життя: що означає бути християнином, чому саму Біблія, що таке молитва, церква, хрещення, Бог – хто Він? У цьому рівні ми пропонуємо вам 2 курси:
  • Абетка Християнина
  • Основи Віри
Цей рівень для новонавернених християн, які мають бажання зростати у пізнанні Господа, він розрахований на 5-6 місяців.

БАЗОВИЙ РІВЕНЬ - КОЛОСЯН 2:7

Це наступний крок для вашого духовного зростання, для того, щоб ви зміцнилися у вірі, вкоренилися і збудувалися на Христі за допомогою практичних речей, таких, як дослідження Біблії, молитва, свідчення іншим людям про Христа, спілкування з іншими християнами. На цьому рівні ви навчитеся жити практичним християнським життям. А також ближче познайомитеся з характером Бога, дізнаєтеся, який є наш Бог. На цьому рівні ми пропонуємо вам такі курси:
  • Серія 2:7
  • Господи, я хочу знати Тебе
Рівень розрахований на нових членів церкви і триватиме він 1 рік.

РІВЕНЬ ДЛЯ УЧНІВ - Дії17:11

Цей рівень для тих, хто хоче стати вірним послідовником Христа, хто уже зміцнився в основах, має живі відносини з Богом і хоче рости далі. Подібно верійцям, які «досліджували Писання день у день…». На цьому рівні ви зможете познайомитися з основними принципами біблійної герменевтики (тлумачення текстів) і практикувати їх. Ознайомтеся зі Старим і Новим Заповітами, познайомтеся з історією ізраїльського народу, біблійними пророцтвами. А також дізнаєтеся, як можна краще служити Господу, використовуючи ці інструменти – духовні дари, які Бог подарував кожному, хто увірував. Через все це Бог буде з кожним днем все більше і більше відкриватися для вас по-новому. Як дізнатися Його волю щодо мого життя? – все це на рівні для учнів. Ми пропонуємо вам такі курси:
  • Огляд Старого Заповіту
  • Практичне пізнання Бога
Цей рівень розрахований для тих, хто є членом церкви більше року. Тривалість навчання 2 роки.

ЛІДЕРСЬКИЙ РІВЕНЬ - Ездри 7:10

Рівень для зрілих християн, які стали вірними послідовниками Христа, служать Господу, використовуючи свої дари, і розуміють, до чого їх закликає Бог. Розуміють покликання поширювати Царство Боже тут, на землі, і виховувати послідовників, навчаючи їх зберігати все те, що заповів нам Ісус. На цьому рівні ви глибоко зануритеся у біблійні книги, познайомитеся із систематичним богослів’ям, а також зможете зрости у тому служінні, до якого вас закликає Бог. На цьому рівні ми пропонуємо такі курси:
  • Дослідження біблійних книг
РІВЕНЬ «ОНЛАЙН»:

Вікові тематичні: Курси, на яких піднімаються актуальні питання для людей різних вікових категорій. Кожен зможе знайти відповіді на запитання, які хвилюють його саме зараз.

Навчання для підлітків:
Стрельник Катерина - «Сексуальність у світлі Біблії» - як зберегти чистоту у світі, повному спокус.
Стрельник Іван, Жадановська Олена – «Ласкаво просимо до церкви» - основи християнської віри у підлітковому форматі.

Навчання для молоді:
Потурай Олександр – «Ріст» - курс для братів. Молодь навчиться ходити в силі Духа Святого та практично коритися Христу. Вони навчаться довіряти Богу та Його Слову так, щоб у їхньому житті були помітні зміни.

Навчання для сімей:
Михальчук Юрій – «Як бути мудрими батьками в цьому шаленому світі» - курс для батьків, які хочуть знати біблійні принципи виховання дітей та застосувати їх на практиці. Група розпочнеться після того, як набереться необхідна кількість окремо жінок або окремо чоловіків.
Іщук Володимир – «Шлюб без жалю» - курс важливий усім, кому не байдуже майбутнє його сім’ї. Відкриває Божий задум стосовно сім’ї і шлюбу, виховання дітей і відносин між чоловіком і дружиною. Глибоко розглядаються теми подібності і відмінності між чоловіком і дружиною, їхні ролі, проблеми спілкування, любов, інтимні відносини, ставлення до грошей, діти, дім.

Тематичні:
На цих курсах можуть навчатися члени церкви, які хочуть більше зрости в тій чи іншій сфері. Але лише ті, хто пройшов початковий і базовий рівні.
Гребенюк Олександр – курс «Як стати християнином, чия віра запалює серця» – практичний курс для братів та сестер, який допоможе ефективно ділитися Євангелієм у 21столітті.
Жовкла Анастасія – курс "Естер" – через послух та покірність Богу однієї жінки Бог змінив долю всього народу. Бог закликає нас бути сильними заступницями, які рішуче стоять в проломі! Тому цей курс для сестер, які хочуть бути використані Богом на 100%.
Михальчук Любов – «Неємія» - вражаюча історія надії і зцілення. Лише Богу можливо підняти з руїн та відновити нас для служіння Йому. Курс повний практичних ідей, які ти можеш застосувати у власному житті і служінні. Курс розрахований для жінок.

Заочне навчання:
Викладач: Ляснік Олена
Для людей, які бажають навчатися, але через сімейні обставини не можуть відвідувати щотижневі заняття, ми пропонуємо дослідження Біблії вдома через самостійне вивчення різних заочних курсів. Люди вникають у Слово Боже вдома, дають відповіді щодо питань курсу, передають екзамени викладачеві, який перевіряє та особисто обговорює з учнем пройдений матеріал.


 

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація