Євангельська церква «Фіміам» 
   

   
 
СЛУЖІННЯ НЕПОВНОСПРАВНИМ

Конференції •
Масові зустрічі •
Транспортування •
Літні таборування •
Майстерня, склад •
Студія «Творчість» •
Бачення на 10 років •
Відвідини та допомога •
Центр активної реабілітації •
Майстерня, склад

              

У 2008 році Бог благословив нас через брата у Христі Еда Гордона, який допомагає будувати на Волині майстерню для обслуговування та ремонту інвалідних візків. Адже дуже багато візків знаходиться у користуванні, і вони час від часу потребують якісного ремонту.

У двоповерховому приміщенні планується також зберігати матеріали на творчу студію „Умілі ручки” та засоби особистої гігієни, які роздаються для людей з особливими потребами.

              

У планах служіння відкрити в майбутньому спеціальний комплекс для обслуговування неповносправних, де можна було б проводити ширшу реабілітацію і допомагати залученню їх до активного життя, тобто інтегрувати у суспільство. Наприклад, надавати доступні професії і можливості виконувати певну роботу, а тим, у кого помирають батьки, можливість залишатися на проживання. Сюди привозили б усіх бажаючих для спільної діяльності за інтересами: це можуть бути і класи для вивчення Біблії, заняття спортом, робота на комп’ютерах, майстерні для творчості і рукоділля. Адже більшість з них хоче реалізувати себе і свої, хоча й обмежені, можливості, хоче зайнятися корисною працею.

У такому християнському комплексі буде також приміщення для проживання невеликої кількості одиноких – у межах 15 осіб, які залишаються без домашньої опіки. Маємо чітке бачення концепції діяльності цього благодійного закладу, роздумуємо над його проектом, де було б максимум зручностей, і разом молимося, щоб Господь допоміг практично здійснити задумане.

Також хочемо провести спільну конференцію представників церков з інших регіонів, де працюють із неповносправними, обмінятися думками, узагальнити цей досвід і поширювати його у всій Україні. І щоб не тільки в містах, але й селах оточили їх щоденною турботою, свідчили і допомагали прийти до Христа. Багато залежить від пасторів церков - вони мають подбати про створення умов для відвідування богослужінь людьми з особливими потребами, які б відчули тут себе близькими, бажаними. Насамперед, для цього потрібно обладнати при кожному молитовному будинку зручний заїзд на інвалідному візку, встановивши пандус (обов’язково пологий і з перилами), та встановити широкі двері, виділивши спереду зали окреме місце для людей на візках.


 


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація