МОЛОДІЖНЕ СЛУЖІННЯ

Літні таборування •
Робота з молоддю •
Клуб "51 паралель" •
Бачення на 10 років •
Робота з молоддю церкви та району ЛПЗ

              

              

Робота з молоддю церкви (поклоніння, спільність, учнівство, служіння)

На даний момент в нашій церкві є 48 молодих (неодружених) людей віком від 15 до 28 років (члени церкви).

Деякі програми, які направлені на молодь церкви:

              

Студенти в молитві (заохочуємо віруючу молодь церкви бути активними в молитві і збиратися разом для молитви в навчальних закладах, молитися за пробудження молоді, однокласників, одногрупників).

ВМС – бесіда молодих служителів (простими словами – це молодіжні членські зустрічі. Їх ми проводимо двічі на рік. Мета таких зустрічей - підбадьорення віруючої молоді у служінні, а також проведення невеликих семінарів на теми служіння, відносин з Богом, побачень, дошлюбної чистоти й успішного одруження/виходу заміж).

Навчання для дівчат по курсу „Дівчина по серцю Божому” та ін. (цікаві молодіжні курси для дівчат, які нещодавно приєдналися до церкви або є відвідувачами молодіжного клубу). Також ми проводимо групи для хлопців.

Молодіжні домашні церкви (ми запрошуємо на ці зустрічі як віруючу, так і невіруючу молодь. Молодь, яка приходить у молодіжний клуб, запрошує своїх одногрупників, друзів з вулиці, сусідів. На цих зустрічах ми співаємо під гітару, п’ємо чай з печивом, спілкуємося, читаємо Біблію, ділимося благословеннями, переживаннями і молимося один за одного. Ці групи проходять щосереди о 18.00 або о 19.00 год. на квартирах молоді, яка часом почергово запрошує в гості).

Зустрічі молодіжних команд м.Луцька – можливості, щоб молоді духовно зростати, ділитися досвідом, підбадьорювати один одного та допомагати, тому саме ці зустрічі допоможуть нам в цьому, адже спілкування з вірючими людьми інших євангельських церков завжди цікаві та корисні.

Служіння руками (фізична допомога неповносправним. Молодіжне служіння не координує цей напрямок роботи церкви, там є своя потужна команда, але молодь церкви активно долучається до цього служіння і допомагає в доставці неповносправних людей на богослужіння, домашні групки. Молодь проводить з ними навчання, допомагає у проведенні для них молодіжних таборів, гуртка „Умілі ручки”. Також молодь фізично допомогає в проведенні інших служінь і програм нашої церкви).

Відвідування хворих вдома і в лікарнях.


Драматичний гурток „Говерла”. Молодь церкви і деякі з відвідувачів беруть активну участь у драматичному мистецтві. Вистави, сценки і пантоміми, які вони готують, дуже подобаються молоді, що відвідує молодіжний клуб, підліткам, яких досягає служіння „Авана” і підлітковий клуб „Скеля”. Також цей гурток бере активну участь у проведенні вуличних євангелізацій, отже роботи у них вистачає… вони мають бачення для вдосконалення: ставити об'ємніші постанови.

Душеопіка і виховання учнів один на один. Молодість – це така життєва пора, коли доводиться вчитися брати на себе відповідальність, пробувати самостійно приймати важливі рішення. При цьому часто не знаходиться нікого поряд, щоб допомогти, порадити, підказати. З цієї причини пастора церкви „Фіміам” з радістю і регулярно зустрічаються з молоддю нашої церкви, відвідувачами.


Служіння для невіруючої молоді нашого району і міста (Євангелізм)

              

Профілактика шкідливих звичок у навчальних закладах. Це є безпосередньою роботою команди, відповідальної за євангелізм, але молодіжне служіння також бере в цьому участь. Кожного тижня ми відвідуємо школи нашого району з профілактичними фільмами і програмами „Правда про наркотики, алкоголь, тютюнопаління, СНІД”. Спілкуємося на актуальні молодіжні теми: побачення, секс, вибір професії, тиск однолітків і те, що Бог думає про це.

Футбол. На літньо-осінній період щоп’ятниці ми з молоддю дворів нашого району граємо в футбол. Приходить багато невіруючої молоді. Після гри ми їх запрошуємо на молодіжні зустрічі, в літній табір. На зимово-весняний період ми орендуємо спортивний зал і граємо там.

Літній наметовий табір. Щороку ми проводимо наметові табори. Детальніше про них ти можеш дізнатися в розділі "Літні таборування".

Разові євангелізаційні заходи. Зазвичай вони плануються в масштабах всієї церкви. Молодіжне служіння просто приєднується до них і проводить молодіжну програму. Бере активну участь в їхній організації.


Служіння для молоді, яка через євангелізм стала відвідувати наші молодіжні програми, богослужіння і починає приєднуватися до церкви (поклоніння, спільність, учнівство, служіння)

              

Молодіжний клуб „51 паралель” проходить щосуботи о 18.00 годині. Детальніше про клуб дивися у розділі « Клуб «51 паралель».

Музичні концерти. Зустрічі плануємо проводити кожну останню суботу місяця: запрошуємо різні музичні гурти які співають для нас і з якими нам цікаво спілкуватися, здружуватися один з одним і, звичайно ж, роздумувати над духовними цінностями.

Листівки для батьків молоді, яка відвідує наші програми. Багато батьків мало знають про нашу церкву, служіння, і тому ми перед Різдвом, Пасхою маємо бажання розіслати їм привітально-інформаційні листівки.

Вечеря на 10-ох. Молодь, яка увірувала в Христа, ми запрошуємо на святкову вечерю з командою молодіжного служіння. За цією вечерею ближче знайомимося з молодими людьми і підбадьорюємо їх до наступних кроків посвяти в їхньому житті: хрещення, служіння, учнівства. Але нині у нас з’явилась ще одна ідея як можна познайомити людей з Христом за допомогою цієї програми: ми будемо робити вечерю на 10-ьох для своїх невіруючих друзів, однокласників, одногрупників.

Походи на природу. Їх ми проводимо зазвичай весною та літом перед таборами, коли відвідуваність у клубі в зв’язку з випускними екзаменами зменшується. Беремо гітару, дрова, ігри і - гайда на природу. Ці зустрічі проходять як альтернатива молодіжному клубу.

Святкування Нового року. Ця програма спрямована на спільне, цікаве та збудовуюче проведення новорічної ночі. Кожного року ми готуємо цікаву тематичну програму з ключовою ідеєю, яка складається з річного звіту та підсумку, Біблійної думки та вечора прославлення, смачного банкету, ігор, конкурсів.

Дівчачий клуб відбувається раз в тиждень. Дівчата збираються у когось вдома, один раз у них кулінарія, вони готують щось смачненьке. На наступний раз «KRAFT» (роблять різні креативні дизайнерські речі). Звісно, під час зустрічі вони спілкуються на різноманітні духовні теми.

Профілактичні концерти. Раз в 3місяці ми проводимо концертну програму в певному учбовому закладі, щоб застерегти молодь від шкідливих звичок, розказати їм біблійний погляд на проблему. Ми знайомимося з новою молоддю. Ця концертна програма складається з 2-х частин: концерт музичного гурту, спортивні змагання серед учнів та студентів, де переможці отримують цікавий приз, що стимулює їх до здорового способу життя і дає нам змогу розказати їм про Христа.

Фанзона. У зв’язку з тим, що в Україні відбудеться чемпіонат Європи з футболу 2012, ми хочемо організувати фанзону – місце, де діти, підлітки, молодь і сім’ї зможуть гарно відпочити, пограти в різні спортивні ігри, почути про Христа, і в кінці подивитись пряму трансляцію футбольного матчу, який буде відбуватись в той день. Це має бути свято для молоді і сімей нашого району.


 

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація