СЛУЖІННЯ ЗАЛЕЖНИМ

Наркодиспансер •
"Повернення до життя" •
ЦРНМ "Переображення" •
Робота з ВІЛ-інфікованими •
Проект „Повернення до життя”

              

«Повернення до життя» представляє давню потребу людства у зціленні залежної людини через віру в Ісуса Христа. Беручи за основу Заповіді Блаженства, програма допомагає залежним людям вирішити їхні проблеми в контексті церкви як єдиного цілого, оскільки допомагає учасникам збиратися разом і визначати межі турботи, прийняття, довіри і милості.

Навчальний план і програма, які мають в основі дружні стосунки, стануть справжнім прославленням Христа у житті учасників проекту.

«Повернення до життя» має на меті допомогти людям отримати покаяння та духовне оновлення, які грунтуються на христоцентричних поняттях з подальшим духовним зціленням та зростанням у пізнанні та служінні Богу.

Програма спрямована на людей з різними залежностями: нарко- та алкозалежності, хімічні залежності, співзалежності, розлади харчування, фінансові залежності, сексуальні залежності, ігроманія тощо.

Програма складається з 3-х компонентів, кожен з яких служить унікальній меті – духовному оновленню людини.

Заняття у великих групах – можливість поклонятися Богу та прославляти Його, слухати матеріал про зцілення як через заняття, так і через свідчення колишніх залежних.

Групи відкритого обговорення – малі групи, присвячені тим самим сферам проблем, які поділені за статевою ознакою та видом залежності з метою дати можливість поділитися проблемами у дружньому колі. Групи відбуваються після занять у великих групах.

Групи «12 кроків» проводять окремо для чоловіків та жінок і присвячені різним сферам зцілення. Учасники розмірковують над матеріалами у підручнику для учасників програми і діляться відповідями в групі.

Програма розпочалася 10 січня 2009 року і відбувається у залі церкви «Фіміам».


ЗМІ про “Повернення до життя"

- сайт Київської міської організації Партії Гуманістів України
- сайт "Асоціація захисту прав молоді Волині"
- сайт "Молодіжний портал Волині"
- сайт ВОБФ "Переображення"
- сайт "Волинська правда"
- сайт "Волинські новини"
- сайт "Ділова Волинь"
- сайт газети "Волинь"
- сайт "Маранафа"
- сайт "Майдан"


 

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація