"ЧАС ПЕРЕМІН,
або
МОМЕНТ ІСТИНИ"


Ресурси •
Тематика •
Проповіді •
Молитовні потреби •
Тексти для читання •
Проект нашої церквиЧас, в який ми зараз живемо, особливий. Природні катаклізми та стихії набувають всесвітніх масштабів; складна економічна ситуація у світі та політичні кризи в різних куточках планети свідкують про глобальну проблематику усього людства. Сьогоднішнє життя практично в усіх частинах земної кулі нестабільне та неспокійне… Щось щоденно змінюється у нашому житті, і далеко не завжди в кращу сторону. Люди втрачають роботу, здоров’я, житло, добробут, рідних та близьких, а найголовніше - те, що в них зникає надія. З усього видно, що світ готується до свого логічного фінального закінчення, яке пророче Біблійне Слово називає Апокаліпсисом. Сатана готує до втілення свою останню стратегічну спробу, а Господь готує Свою Церкву до тріумфального моменту – до зустрічі з Ним. У цьому земному вихрі важливо пам’ятати, до чийого плану належу я, кому я служу та для кого живу?

Бог бажає, щоб ми розуміли Його плани, цілі і задуми. Він тримає все у Своїх руках і нічого у цьому світі не відбувається без Його волі. Господь, змінюючи щось у нашому житті, бажає, щоб ми розуміли, про що Він нам говорить. Його голос продовжує лунати серед мільйонів голосів цього світу, а Його народ по-особливому має відрізняти цей голос серед інших голосів та ще й допомогти неспасенним людям почути і зрозуміти його!

Саме тому ми розпочали серію духовних проповідей та роздумів на тему «Час перемін, або момент істини». Цим проектом ми хочемо сказати усім людям, хто слухатиме ці слова, що переміни в земному житті допущені Богом для того, щоб наше духовне життя перед Всевишнім змінювалося і, таким чином, було приємним Йому! Нам усім потрібно пережити момент істини – коли Господь скаже нам те, що Він хоче змінити у нашому житті.

Якщо ви приєднуєтеся до цього проекту, то ми запрошуємо Вас до щонедільного прослуховування проповідей у нашій церкві або на нашому вебсайті, до щотижневих роздумів на домашніх групах або особистих роздумів над матеріалами на вебсайті.

А також запрошуємо на молитовні ранкові зустрічі щосереди о 7.00 (якщо ви не маєте можливості бути на них присутніми, то у вас є можливість молитися там, де ви будете). А найважливіше – це щоденне спільне церковне читання Біблії за єдиним графіком, що допоможе нам бути у спільних роздумах та готуватиме нас до проповідей і домашніх груп.

Благословінь Вам та Вашим сім’ям!


 

Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація