<<< Усі новини за 2009 рік

18 жовтня
Членська бесіда всіх, кому за 40


У неділю, 18 жовтня, відбулася чергова членська бесіда для членів церкви, яким за 40. Подібні зустрічі уже стали гарною традицією, оскільки це чудова нагода більше дізнатися, що роблять старші члени церкви та можливість обговорити, чим ще вони можуть послужити у поширенні Царства Божого на землі.

Зустріч розпочалася переглядом відео передачі, у якій християнська поетеса літнього віку Віра Кушнір розповідає про те, які служіння звершує вона та інші люди похилого віку, що стало гарним підбадьоренням для учасників зустрічі та спонукало їх до гарячої та палкої молитви посвяти на подальше служіння Христу.

Під час бесіди, на якій були присутні пастори Павло Миронюк, Олександр Ткачук та Юрій Михальчук, відповідальний за служіння старшим Микола Закіров розповів про працю, яку вони уже звершують – відвідини хворих по лікарнях, роздача гуманітарної допомоги тим, хто її потребує, спів музичного гурту «Благовіст» тощо та підбадьорив людей, які задіяні у цих служіннях. Потім усі разом обговорювали ті напрями служінь, де є потреба у служінні тих, кому за 40.

Пастори церкви відповідали на запитання, які хвилюють старших стосовно розширення служіння та його планів на майбутнє.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація