<<< Усі новини за 2009 рік

12 вересня
51 паралель в Олешковичах

   

В суботу 12 того вересня команда молодіжного служіння 51 паралель їздила в селі Олешковичі, це 37 км. від Луцька. Цього літа місцева церква провела табори і Бог дав плоди – молодь, яка покаялась та почала відвідувати церкву. З цією молоддю церква зараз і розпочала молодіжне служіння, а, зокрема, клуб по суботам і спортивні програми з чаюванням.

   

Пастир церкви Гонтар Андрій і інші служителі запросили нас, клуб 51 паралель, в гості і ми з радістю відгукнувшись відправилися в подорож.

   

Ціллю поїздки було проведення молодіжного клубу, знайомство з молоддю, підтримка лідерської команди, яка займається молодіжним служінням в цьому селі. Місія була успішно виконана: зустріч проведена, знайомство налагоджене, смачні бутерброди і торти – з’їли. Ось так нас частували!

   

Більше того ми побачили справжню архітектурну пам’ятку – в минулому лютеранський костел, який горів від блискавки, перетворювався на клуб і хлів за радянських часі і зараз служить Домом молитви для місцевої церкви.

   

Ми відкриті і до поїздок і у ваші церкви. Якщо ви маєте бажання потоваришувати з нашим служінням, зустрітись, поспілкуватись т.д. – обов’язково звертайтесь. Ми чекатимемо. До зустрічі!


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Ткачук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація