<<< Усі новини за 2009 рік

29 листопада
Недільне богослужіння, присвячене неповносправним


   

В останню неділю листопада, з нагоди відзначення 3 грудня Міжнародного дня інвалідів, на трьох змінах богослужіння говорили стосовно головних проблем неповносправних та служіння, яке церква «Фіміам» звершує для цих людей.

   
   

Впродовж служіння люди, що обмежені у рухових можливостях, свідчили про свої життєві проблеми та те, як долати їх допомагає віра у Бога та християни, які у важку хвилину завжди приходять на допомогу, а служителі, що працюють з неповносправними, свідчили про те, наскільки важливо та благословенно є служити цим людям.
Глядачам також показали програму «На візку», створену студією «Правда PRO», яка розповідає про головні проблеми неповносправних та дає практичні поради, як їх вирішувати.

   
   

А ще на богослужінні проводжали Кері Мосс, досвідченого реабілітолога зі США, яка повертатиметься додому, оскільки впродовж 10 місяців служила у реабілітаційному кабінеті для неповносправних осіб, навчаючи працівників з церкви як правильно служити таким людям.

   

Віримо, що через служіння для людей з обмеженими руховими можливостями церква духовно зростатиме, цим самим виконуючи велике повеління Христа.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація