<<< Усі новини за 2009 рік

ЛІТО 2009 року
"Фіміам" та "Переображення" провели 7 таборів влітку 2009 року

Впродовж літа 2009 року ВОБФ «Переображення» спільно з луцькою євангельською церквою «Фіміам» провели 7 різних таборів: для підлітків, неповносправних дітей та неповносправних дорослих, молоді, дітей, сімейних та чоловіків.

Таборування відбувалися у таборі «Берізка» (с.Озеро Ківерцівського р-ну), та на березі озера Бережисте (с.Сушибаба Турійського р-ну). За час проведення таборів майже 650 людей мали змогу бути активними учасниками програм.

Упродовж таборувань учасники мали нагоду проживати у стаціонарних будинках чи теплих наметах, харчуватися 4 рази впродовж дня, робити ранкову зарядку, бути учасниками ранкових та вечірніх програм, слухати лекції на актуальні теми, виготовляти сувеніри власними руками на заняттях «Крафт», грати у спортивні загально табірні ігри та естафети, купатися в озері, кататися на конях, гуляти на свіжому повітрі, пробувати свої сили на гуртках творчості та розмірковувати на біблійні теми у дискусійних групах.

Як повідомив Миронюк Павло, пастор церкви «Фіміам» та голова ВОБФ «Переображення», подібні програми допомагають учасникам знаходити нових друзів, гарно відпочивати, більше дізнаватися про Бога та розмірковувати про духовність. Ці табори є альтернативою для всіх учасників і показують важливість правильного вибору в житті та потребу берегти себе від згубних звичок, які руйнують життя.

   
   


   
   


   
   


   
   


   
   


   
   


   
   
Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація