<<< Усі новини за 2009 рік

10 лютого
Реабілітолог Кері Мосс служитиме в Луцьку 10 місяців

10 лютого у Луцьк знову приїхала фізіотерапевт Кері Мосс, яка працює в Кайзерському реабілітаційному центрі у місті Талса, штат Оклахома, США, щоб упродовж 10 місяців служити в кабінеті фізичної реабілітації для неповносправних осіб при ВОБФ "Переображення" та навчати реабілітологів з церкви.Ми скористалися нагодою, щоб поближче поспілкуватися з Кері. Ось що вона нам розповіла:

З 2005 року я щороку відвідую Україну як член команди Колеса для Світу, яку організовує місія Джоні та друзі. Я приїхала в Луцьк у вересні 2007 року і познайомилася з командою, що служить неповносправним людям. Бог дав можливість повернутися у 2008 році в Луцьк на 10 тижнів та служити як фізіотерапевт у реабілітаційному кабінеті церкви Фіміам.Кері, розкажи, будь-ласка, трішки про себе
Я приїхала із міста Талса, штат Оклахома. Моя сім’я – це мама, брат, його дружина, троє племінників та одна племінниця також живуть у місті Талса. Я здобула освіту фізіотерапевта і працювала за професією протягом 7 років у відділенні реабілітації нашої місцевої лікарні.Що ти можеш сказати про свою церкву?
Я член Springs of Grace – це баптистська церква. Церква утворилася у 2001 році лише з декількох сімей. На сьогодні там близько 200 постійних відвідувачів. Наша мета - прославити Господа у всьому, що ми робимо. А серця горять для знедолених людей в Талсі. Наше бажання вчити та направляти людей служити Господу в інших місцях, тому вони дуже щасливі, що я знаходжуся тут, разом з вами, і церква підтримує мене.Чому ти вирішила повернутися в Україну і чим плануєш займатися тут?
Я повернулася в Україну, щоб продовжити служити для людей з обмеженими можливостями. Мені дуже сподобалося тут у 2008 році, тому після довгих молитов і роздумів я побачила, що Божий план для мене повернутися в Україну. На даний момент я працюю в реабілітаційному кабінеті, надаючи реабілітацію для неповносправних людей, але готова служити і в інших напрямках.Що ти можеш сказати про церкву Фіміам?
Я просто люблю Фіміам – поклоніння, людей, служіння – подобається все! Всі мене гостинно прийняли, я дійсно щаслива повернутися знову сюди.Яке твоє враження від України, наших людей?
Ті люди, з якими я познайомилася під час візитів в Україну, такі щирі, щедрі та гостинні. Я завжди підбадьорююся радістю та вірою, яку випромінювали християни.Яка твоя улюблена страва?
Навіть не знаю, що відповісти. Мені подобається українська кухня, я не примхлива. А якщо в загальному, то мені дуже подобається моє перебування тут.

Дякуємо за інтерв'ю, обіцяємо, що молитимемося за твоє служіння в Луцьку у кабінеті фізичної реабілітації та в церкві "Фіміам".

Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація