<<< Усі новини за 2009 рік

12 грудня
Благодійний дитячий вечір "Від серця до серця"У суботу, 12 грудня, відбувся благодійний дитячий вечір «Від серця до серця», головною метою якого було привітати з Різдвом дітей із малозабезпечених сімей у селі Переспа, у якому працює місіонер від нашої церкви Іщук Володимир.

   
   

Програма зустрічі, яку проводили вихованці дитячого клубу «Смайлик», що успішно діє при церкві навчаючи дітей біблійним істинам, включала у себе пісні, вірші, постанови та музичні виконання на скрипці та саксофоні. Також у концерті взяли участь і діти з Переспи, які розповідали вірші, співали пісні та грали на дзвіночках, цим самим прославляючи Бога.

   
   

По завершенні програми усі діти з села Переспа отримали різдвяні подарунки, які впродовж декількох місяців збирали для своїх однолітків діти з клубу «Смайлик», а ще усім були вручені подарунки, які передав зі США Бугреєв Віктор.

   
   

«Мені дуже сподобалося сьогодні, діти дуже гарно співали та грали, усе гарно організовано» Вася В., м. Луцьк.

   

«Я щаслива, що ми долучилися до доброї справи – зібрали подарунки дітям із малозабезпечених сімей, розповіли їм про народження Ісуса, організували таке гарне свято. Хай Бог благословить і учасників і організаторів програми, оскільки це є дуже добре служіння для цих дітей» Юрій В., м. Луцьк.

   

«Не даремно я приїхав сюди, отримав гарні подарунки, мені тут дуже сподобалося, особливо як ми виступали» Інна К., с. Переспа.

   

«Я щасливий, що ми сьогодні побували у Луцьку - і концерт побачили і подарунки отримали, усе дуже класно» Андрій В., с. Переспа.

   

Зустріч вдалася динамічною та цікавою, був клоун, який веселив усіх, було багато щастя та радості, адже свято Різдва це свято народження Спасителя, яке принесло людям щастя та радість.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація