<<< Усі новини за 2009 рік

13 вересня
Святе по вірі водне хрещення


У неділю, 13 вересня, у таборі «Лісова галявина», що у селі Гаразджа, відбулося святе по вірі водне хрещення для людей із євангельських церков «Фіміам» та «Перлина» м.Луцька та «Благодать» м.Володимира-Волинського. Заповіт з Господом складали семеро людей, які через віру у Христа отримали спасіння та звільнення від гріха.

   

У програмі богослужіння були спів християнських пісень від музичного гурту із церкви «Дім Євангелія», разом з якими охоче співали усі присутні, яких не міг вмістити зал.

   

Також цікавими були свідчення людей, які хрестилися, про своє покаяння та навернення до Господа, більшість з яких мали алкогольну та наркотичну залежності. Коли пісні для слави Божої співали сестри, які вступали у заповіт з Богом, церква щиро раділа та молилася за них.

   

У проповідях, які звучали від Олександра Подловкіна та Олександра Самрука, було слово настанови для охрещених та роз’яснення біблійної суті цього свята. Також уся церква звершила молитву благословення над людьми, які пообіцяли Богу служити у чистому та доброму сумлінні.

   

«Я щасливий, що у сьогоднішній день вступаю у заповіт з Богом через святе по вірі водне хрещення. Також радію, що зі мною моя дружина та діти. Якби не віра у Бога, то ми б не були разом» – Леонід Чайковський.

   

«Мені дуже сподобалося на святі – усе чудово організовано – від приїзду людей до моменту їхнього відбуття» – Григорій Кічкін.

   

«Я щиро радію за людей, які вступили у заповіт з Богом та підтримуватиму їх молитвою. А ще мені сподобалася щирість та відкритість, яка була на вечірній зустрічі для тих, хто прийняв хрещення» – Олександр Чернишов.

   

А ввечері в приміщенні церкви відбулася святкова зустріч для охрещених, їхніх друзів, близьких та родичів, на якій вони щиро славили Бога за свято та приймали участь у другій видимій заповіді Христа – переломленні хліба.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація