<<< Усі новини за 2009 рік

27-29 жовтня
"Kids Games" у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів № 24 технологічний ліцей»


   
   

У дні шкільних канікул з 27 по 29 жовтня у ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №24 - технологічний ліцей» вкотре відбулися дитячі спортивні ігри «Kids Games», організовані за сприяння ВОБФ «Переображення» та волонтерів церкви «Фіміам».

   
   

Упродовж трьох днів ігри відвідало понад 75 дітей, які змагалися у різноманітних спортивних естафетах та конкурсах, відвідували уроки творчості, де виготовляли різні сувеніри своїми руками, та слухали біблійні істини на уроках християнської етики.

   
   

«Острів дружби» - саме так організатори назвали духовні заняття з дітьми, на яких розважали про те, що кожен з нас є особливим, обговорювали, як бути справжнім другом, та дізнавалися, що найкращим Другом для кожного з нас є Ісус Христос.

   
   

Понад 16 людей, які були помічниками у проведенні ігор «Kids Games», працювали злагоджено, як єдина команда, оскільки саме вони були зразком острову дружби.

   
   

Щодня після закінчення програми діти ласували смачними булочками та соком «Бадьорість».

   
   

А в останній день відбулося урочисте нагородження переможців медалями та грамотами від дитячих ігор, а всі учасники отримали на згадку м’які іграшки та запрошення у дитячий клуб «Смайлик» і в поштовий клуб «Біблійна скарбничка», які успішно діють при церкві «Фіміам».

   
   
   

Як повідомила нам організатор програми Наталія Руденко, подібні програми допомагають дітям знайомитися з новими друзями, пізнавати біблійні істини про взаємини з людьми та Богом, а ще є гарним часом проведення канікул, який запам’ятається дітям на все життя.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація