<<< Усі новини за 2009 рік

22 жовтня - 3 листопада
Волтер, Сінді, Ренді та Отем Мартін відвідали Волинь


   

З 22 жовтня по 3 листопада на Волині перебували Волтер, Сінді, Ренді та Отем Мартін – гості з церкви «Central Street Church» м.Калгарі (Канада), які вперше здійснили місіонерську подорож в Україну з метою більше дізнатися про служіння церкви «Фіміам» та благодійного фонду «Переображення».

   

Волтер та Сінді Мартін, маючи серця, готові служити людям з інвалідностями, роблять це щодня, прийнявши у свою сім’ю і виховуючи двох діток, що мають фізичні проблеми. Коли вони дізналися, що в Луцьку активно проводиться служіння для неповносправних, то виявили бажання приїхати сюди і допомогти в тому, що спроможні зробити. Ми вдячні Богу за те, що Він попровадив сім’ю Мартін до нашого міста і ми могли бачити живе свідчення віри їхнього життя та служіння.

   
   

Впродовж цього часу вони мали змогу бути учасниками зустрічей з неповносправними, сімейними, молоддю та дітьми, зустрітися з лідерами церкви «Фіміам», фонду «Переображення», реабілітаційного центру для алко-, наркозалежних та реабілітаційного кабінету для людей з інвалідностями, а також відвідати сім’ї неповносправних, щоб підбадьорити їх в нелегких життєвих обставинах.

   
   

Волтер Мартін розповів, що йому дуже подобається робота, яка здійснюється на Волині з різними категоріями населення, щоб допомагати людям у вирішенні їхніх соціальних проблем та розповідати про віру в Бога як найважливіший вибір у житті кожної людини.

   
   

Віримо, що подальша співпраця з новими друзями та партнерами буде плідною, щоб більше послужити людям на Волині.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація