<<< Усі новини за 2009 рік

20 грудня
Семінар для сестер "Між нами, жінками"


Життя в утробі, контрацепція, аборти, постабортний синдром – це теми, про які відверто говорилось на зустрічі «Між нами, жінками» в церкві Фіміам у неділю, 20 грудня. Зустріч проводилась командою Центру допомоги жінкам «Єва», який має на своїй меті служіння жінкам у найбільш «жіночих», інтимних питаннях життя.

   

Кожна жінка мала нагоду в буквальному сенсі доторкнутися до найпрекраснішого, найчарівнішого в світі процесу – процесу розвитку дитини, так як презентація життя в утробі супроводжувалась моделями розвитку дитини від 4-то до 18-го тижня вагітності.

   

Найголовнішим питанням у викладі про контрацепцію був розподіл на засоби, що запобігають заплідненню і ті, що вже вбивають маленьку дитинку на дуже ранньому терміні. Для нас, як для християн, це є найголовнішим питанням у плануванні своєї сім'ї.

   

Аборт – найгірше зло з усіх, бо воно направлене на абсолютно невинне Боже творіння – дитину, що залежить у всьому від своєї матері. І вбиваючи своє дитя, мати не в змозі не відчути болі та провини за те, що зробила. І тому всі жінки рано чи пізно стикаються з постабортним синдромом (ПАС), про який також говорилося на цій жіночій зустрічі.

   

Неможна не згадати живе свідчення Олени, яка мала в своєму житті негативний досвід аборту. Вона розповідала свою історію зі слізьми на очах, до цих пір шкодуючи про скоєне і водночас зі слізьми вдячності Великому Богові, який прощає всі гріхи без виключення.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Альона Юхимчук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація