<<< Усі новини за 2009 рік

30 серпня
Молитва благословення на початок нового навчального року

В останню неділю серпня, перед початком нового навчального року, на трьох змінах під час недільного богослужіння у церкві відбулася молитва благословення учнів та студентів, які з першого вересня розпочнуть навчання.

   

Ведучий богослужіння, молодіжний пастор Олександр Ткачук, від імені церкви привітав молодь з початком навчального року та побажав їм показувати світло Христове у їхніх навчальних закладах, щоб більше людей дізналося про Бога та Його любов до кожного.

   

Понад 50 людей, за яких молилися, отримали в подарунок простий олівець. Він нагадуватиме їм про те, що, як і олівець, кожен з нас може бути використаний тоді, коли знаходитиметься у міцних руках Автора, - тому нам варто бути покірними Богу; також олівець залишає слід, і ми самі визначаємо, який ми лишаємо слід; а ще олівець має гумку, тому і нам необхідно завжди ставати кращими, виправляючи власні помилки; періодично олівець загострюють, щоб краще писав, - і нам не варто лякатися, коли Бог нас вдосконалює, щоб ми ставали більш корисними Йому; і, нарешті, найбільша цінність олівця всередині, - так і кожен з нас має берегти ті вічні цінності, які нам відкриває Бог.

   

Щиро вітаємо учнів та студентів з початком нового навчального року та нагадуємо, що навчання у церковній школі «Антіохія» розпочнеться у жовтні.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація