<<< Усі новини за 2009 рік

26 грудня
Маленька школа святкує Різдво


У суботу, 26 грудня діти, батьки та вчителі Маленької школи «Зірочка» святкували Різдво.

   

Понад дві сотні гостей церкви, що прийшли на зустріч, у святково прикрашеному залі охоче співали радісні пісні про Різдво нашого Господа Ісуса Христа та молилися до Бога, прославляючи Його за народження Спаса.

   

Діти також розповідали вірші та співали пісні про спасіння та прощення, яке через Ісуса Бог подарував усім людям, їхні ж батьки уважно слухали та підтримували учасників святкової зустрічі.

   

Кожен із чотирьох класів, які готували програму, показували цілі постанови та сцени, що стосуються явлення Бога людству. У перерві між виступами ведучі розповідали про зміст Різдва та закликали присутніх довірятися Богові у найскладніших ситуаціях життя.

   

А перед завершенням зустрічі усім дітям ангели вручили подарунки – солодощі та різдвяну зірку, яка нагадуватиме про те, що Ісус Христос є світло і немає у Ньому ніякої темряви.

   

«Мені тут дуже сподобалося, хоча діти трохи збивалися, коли розповідали вірші, це не зіпсувало загального враження про святкову зустріч. Вчителі – молодці, дуже багато попрацювали, щоб організувати це свято. Дякуємо Вам» Юрій В.

   

«Ми сьогодні в Маленькій школі святкували Різдво, мені усе дуже сподобалося, а особливо подарунки, які нам подарували. А ще мені сподобався виступ акробатів, які показали гімнастичні вправи. Може я з мамою запишуся на гімнастику, щоб навчитися робити так само, як робили ці дівчата» Інна К.

   

Маленька школа при церкві діє уже третій рік. Впродовж першого року діти навчалися у одному класі, впродовж другого – у двох, нині у чотирьох класах навчається понад сорок дошкільнят, які вивчають математику, читання, письмо, англійську мову, творчість, логіку та основи християнської етики.

   

Ще раз вітаємо дітей, батьків та вчителів з святом народження Христа та побажаємо їм пізнавати Бога на всіх дорогах своїх. Віримо, що Маленька школа виросте і стане загальноосвітньою християнською школою.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація