<<< Усі новини за 2009 рік

14 червня
Представлення людей до хрещення, у нову церкву «Спасіння»
та рукопокладення служителів


   
   

Ввечері 14 червня у церкві «Фіміам» відбулася членська бесіда, перед якою усі члени церкви та гості відвідали будівництво храму церкви, де разом молилися, співали та дякували Богу за уже виконану роботу.

   
   

У тимчасовому приміщенні заслухали фінансовий звіт та інформування про роботу на будівництві, щиро дякували Богу за Його благословення та пожертви людей.

   

Хвилюючим моментом було представлення та молитва за людей, що покаялися, пройшли церковне навчання та виявили бажання вступити у заповіт з Богом через святе по вірі водне хрещення.

   

Також була звершена молитва благословення над 16 братами та сестрами, які виявили бажання утворювати нову церкву «Спасіння» в районі Красного, МКБ та Львівської.

   
   
   

Урочистим моментом було рукопокладення нових служителів церкви: чотирьох дияконів та одного благовісника, яке звершували єпископ Волинського обласного об’єднання церков євангельських християн-баптистів пастор Чайка В.Г., служителі Обласної пресвітерської ради братства ЄХБ та пастори церкви «Фіміам».

   

Давайте молитовно підтримувати людей, що вступлять у заповіт з Богом через святе по вірі водне хрещення, за братів та сестер, які служитимуть у новій церкві «Спасіння», та служіння рукопокладених дияконів та благовісника.

Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація