<<< Усі новини за 2009 рік

18 жовтня
«Смайлик» збирає батьків

У неділю, 18 жовтня, вперше було проведено збори для батьків, діти яких віком від 4 до 11 років відвідують дитячий клуб «Смайлик», що успішно діє при нашій церкві.

   

Програма зустрічі включала інформування батьків про діяльність дитячого клубу, кількість груп у ньому, теми та напрями його діяльності, знайомство з вчителями, що проводять заняття та планами і баченнями на 2009-2010 навчальний рік. Закінчилася зустріч зверненням служителів церкви до батьків з біблійною настановою про виховання дітей у християнському дусі та молитвою про їхні сім’ї.

   

Тепла та дружна атмосфера, яку уміло створили вчителі дитячого клубу, викликала батьків на відверту розмову про навчання їхніх дітей при церкві, а ще була нагода задати вчителям та служителям запитання стосовно навчання дітей та висловити пропозиції для покращення навчального процесу і подякувати вчителям за роботу.

«Навчання у церкві дуже відрізняється від навчання у загальноосвітній школі, оскільки тут до дитини ставляться з любов’ю та повагою, створюючи сприятливі умови для розвитку її здібностей та завдатків» - Ірина Б.

«Мій син з радістю відвідує зустрічі клубу, йому тут подобається вивчати біблійні історії, грати ігри, виготовляти різноманітні творчі вироби. З радістю привожу його у дитячий клуб.» - Олександр С.

   

Як повідомила нам лідер дитячого служіння Наталія Руденко, цього року у дитячому клубі «Смайлик» навчається близько 100 дітей, які вивчають біблійні історії, грають рухливі ігри та виготовляють різні вироби на студіях творчості. У планах діяльності клубу є святкування з батьками свят Різдва, Воскресіння, Дня мами а ще проведення вечору творчості «Смайлик» має талант та ін. Також ми вчимо дітей бути дружелюбними та співчутливими – перед Різдвом буде проведено акцію з ціллю збору подарунків для малозабезпечених дітей села Переспа.

Щиро запрошуємо дітей до відвідин клубу, а дорослих долучатися до служіння дітям у ньому, оскільки місця та праці вистачить усім охочим.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація