<<< Усі новини за 2009 рік

27 вересня
Початок нового сезону клубу "7-я"

У неділю, 27 вересня, в приміщенні церкви відбулася зустріч клубу для подружніх пар «7-я».

   

Понад 50 людей, які були присутні на зустрічі, знайомилися між собою, розмірковували на тему «чи є у тебе гроші і навіщо вони тобі потрібні?», грали ігри, співали пісні, дискутували про доречність та актуальність формування сімейного бюджету та Божого повеління стосовно пожертвувань та десятини. Поки батьки говорили на серйозні теми, діти гралися у дитячій кімнаті.

   

Під час програми усі присутні мали змогу згадати літній табір для сімейних та переглянути фото з нього, а також ділитися приємними враженнями про перебування там.

   

Подібні зустрічі, як розповіла нам учасниця зустрічі Юлія Терещук, допомагають подружнім парам здружуватися, більше дізнаватися біблійні принципи стосовно сімейного життя та попереджувати утворення конфліктів у сімейному житті.

   

Ця зустріч у сімейному клубі стала початком нового сезону клубу «7-я», регулярні програми якого відбуватимуться ввечері у кожну останню неділю місяця. Запрошуємо Вас у клуб для подружніх пар, щоб більше дізнаватися Божі принципи стосовно сімейного життя.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація