<<< Усі новини за 2009 рік

2-4 жовтня
Стратегічний лідерський семінар


   

2-4 жовтня, на базі відпочинку «Срібниця», що у селі Кримне, Старовижівського району Волинської області, відбувся п’ятий стратегічний лідерський семінар служителів нашої церкви. Цей семінар відбувся з ціллю обговорення та аналізу служіння впродовж минулого року та постановки планів на майбутнє.

   

Перед семінаром усі 13 відділів, які успішно працюють у нашій церкві, збиралися командами служінь, щоб обговорити служіння за минулий рік та планувати його на майбутнє, оскільки на стратегічний семінар запрошували лише по 2-3 людини з кожного відділу служіння, усього близько 40 людей мали змогу бути учасниками семінару.

   
   

Девізом семінару були слова з 1-го послання апостола Павла до Коринтян, 4 розділ, 2 вірш: «а що ще шукається в доморядниках, щоб кожен був знайдений вірним». Саме про нашу вірність Богу у служінні Йому ми багато говорили, молилися про те, щоб мати цю вірність перед Богом та звершувати служіння для Його слави.

   
   

Кожен лідер нашої церкви розуміє, наскільки важливою, відповідальною та приємною є зустріч на щорічному стратегічному плануванні.

   
   

Стратегічний семінар це приємна подорож, чудове поклоніння, інтерактивне планування та можливість провести час у комфортних умовах поруч з мальовничим озером і лісом! А ще це можливість проаналізувати наше служіння за 2009 рік, познайомимося з умовами бюджету 2010 року та розпочати формування календаря 2010 року.

   

На семінарі цього року також поїхали і нові потенційні лідери, щоб вчитися посвяченій та злагодженій праці в церкві.

   

Особливо на семінарі нам запам’яталися молитовна прогулянка, спілкування біля вогнища, обговорення важливих стратегічних питань щодо розвитку церкви на майбутнє, а також можливість пограти спортивні ігри та подихати чистим свіжим повітрям.

   

«Цей семінар для мене є часом моєї посвяти Господу на служіння Йому впродовж нового року» - Олена Писарська.

   

«Саме на такому семінарі можна побачити усе, що Бог робить через церкву зараз та почути бачення служителів на її розвиток у майбутньому» - Павло Бойко.

   

«Щорічний стратегічний семінар - особливий час, коли можна побачити величезну Божу роботу в житті нашої церкви лише за три дні. Час, коли розумієш, що таку працю може звершувати лише Всесильний Бог за допомогою вірних людей» - Наталія Бричук


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація