<<< Усі новини за 2009 рік

24 жовтня
Святкова зустріч неповносправних дітей


   
   

24 жовтня в приміщенні євангельської церкви «Фіміам» відбулася святкова зустріч для неповносправних дітей.

   
   

На зустрічі були присутні понад 30 дітей з особливими потребами а також Волтер, Сінді, Ренді та Отем Мартін – гості з церкви «Центр стріт черч CSC» м. Калгарі Канада, які вперше здійснили місіонерську подорож в Україну.

   

Програма зустрічі була насичена та цікава – ми грали веселі ігри, співали християнські пісні, смакували ласощами, а найголовніше – розмірковували про те, що Бог сильний допомагати кожному з нас у найважчих ситуаціях, оскільки тільки Він посилає нам труднощі та дає полегшення.

   

Подружжя Мартін на основі власного життя розповіли про те, як вони виховують неповносправну дитину, які труднощі пов’язані з цим вони долають щодня та як важливо свою надію щоденно покладають на Бога.

   

А на згадку про зустріч усім учасникам подарували подарунок – біблійний текст у рамці, у якому є гарні слова підбадьорення для усіх, хто вірить у Бога: «Бо Я знаю ті думки, які думаю про вас, говорить Господь, думки спокою, а не на зло, щоб дати вам майбутнє та надію» (Біблія)

   

«Мені дуже сподобалося спілкуватися з гостями – вони такі відкриті, прості, так гарно розповідають про своє життя. Я бачу, що їм знайомі наші потреби, бо їхній син, якого вони всиновили, теж неповносправний» - Алла В.

   

«Дуже добре, що подібні зустрічі регулярно відбуваються у церкві «Фіміам». Це є гарна можливість нам з дитиною виїхати в місто та поспілкуватися з іншими людьми, які мають подібні проблеми» - Олена О.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація