<<< Усі новини за 2009 рік

28 грудня
Святкова бесіда служителів


   
   

Кожного останнього понеділка місяця у церкві відбувається загальна бесіда служителів, які задіяні у понад 70 служіннях, що орієнтовані на різні категорії людей, яким ми маємо можливість служити з ціллю донесення їм доброї новини.

   
   

Кожна зустріч лідерів – це святкове богослужіння, де ми маємо можливість ділитися тими благословеннями, які Бог робить у нашій праці. Остання зустріч у році була присвячена святкуванню Нового року та Різдва, особливе служіння, де ми згадували особливі благословення року, що минає.

   
   

Фотопрезентація подій, які відбувалися у 2009 році, по-особливому надихнули присутніх для молитви подяки Богові за усі Його діяння впродовж року, а проповідь пастора Павла Миронюка ще раз спонукала кожного задуматися над тим, у чому виявляється наша любов та посвята Йому.

   
   

По цьому була музична програма, яку проводили члени нашої церкви, та аукціон новорічних сувенірів, а на завершення зустрічі усі отримали подарунки – блокноти та пам’ятки з логотипами церкви.

   
   

Віримо що лише церква, у якій є багато здібних служителів, зможе якнайкраще служити потребам суспільства, у якому ми живемо.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація