<<< Усі новини за 2009 рік

12 листопада
Семінар дитячих працівників "Вчитель-будівельник своєї справи"


   
   

У четвер, в приміщенні церкви відбувся семінар для вчителів дитячого служіння «Вчитель-будівельник своєї справи», на якому люди, що займаються з дітьми у церквах, досліджували питання покращення та вдосконалення навчання дітей істинам Слова Божого.

   

Програмою семінару, що тривав з 9.30 до 16 години, передбачалися обговорення тем щодо цінностей та потреб дитини, ефективного викладу біблійної історії, пошуку центральної істини на уроці, ігрові моменти на зустрічі, постановка запитань під час спілкування з дітьми та вивчення біблійних віршів.

   

Окрім вищезгаданого, оскільки на семінарі було понад 20 вчителів з п’яти церков, була гарна можливість обмінюватися досвідом проведення уроків та тих здобутків, які були б корисні для інших вчителів у їхній практиці.

   

«Семінар був повчальним, мені дуже сподобалося, оскільки я мала можливість побачити своїх знайомих та перейняти їхній досвід» — Надія Д.

   

«Впродовж усього навчання я побачив щиру любов організаторів до нас, і коли ми задавали запитання, вони старалися допомогти нам самим знайти на них відповіді» — Сергій В.

   

«Щиро вдячний Богові за чудову нагоду вдосконалювати свої вміння та навички у роботі з дітьми, щоб краще та доступніше розповісти їм про Ісуса та Його любов до нас» — Інна Л.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація