<<< Усі новини за 2009 рік

31 травня
Останній дзвоник для двох класів Маленької школи

   

В неділю, 31 травня, на 3-й зміні богослужіння церкви, відбувся останній дзвоник для учнів двох класів Маленької школи. На святковому служінні були присутні учні, батьки, вчителі та відвідувачі церкви, які щиро вітали випускників із закінченням навчання та молилися за їхню подальшу життєву дорогу.

   

Після вручення посвідчень про закінчення навчання, віньєток та фотографій про перебування в школі «Зірочка», учні пішли на свій останній урок у школі, де грали в ігри та отримали призи від місії «Сумка самарянина» на згадку про школу, а батьки залишилися на богослужінні, де слухали Боже Слово і де їх запрошували відвідати літні табори, які відбуватимуться у церкві «Фіміам».

   

Навчальний процес організовано фондом «Переображення» та церквою «Фіміам» з метою підготовки дошкільнят до школи. Під час річного навчання діти вивчають читання, письмо, математику, англійську мову, логіку, творчість та християнську етику. Разом у школі або на природі діти, батьки та вчителі святкували свято першого та останнього дзвоника, Різдва та Воскресіння Христового, дні народження, День сім’ї та інші свята, щоб більше здружитися.

Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація