<<< Усі новини за 2010 рік

11 грудня
Жіночий клуб "Віра, Надія, Любов"


Подорож у радість

«В кожної людини є свій життєвий шлях, але чи сповнений він радістю? Який твій шлях? Куди ти йдеш? Що володіє твоїм серцем? Чим ти живеш?», - саме з цих запитань розпочалася зустріч у жіночому клубі «Віра, надія, любов» 11 грудня 2010 року.

   


Залишивши всі домашні суботні клопоти, ми зібралися разом, щоб відпочити у теплій приємній атмосфері. Ми спілкувалися, слухали пісні гурту «Кришталь», що вражали своїм глибоким змістом, пригадували вражаючі моменти життя, які принесли з собою цікаві відчуття та незабутні враження. У когось це спогади дитинства, приємного та безтурботного або болючого і холодного; у когось – перше кохання юності та шлюб; у когось – народження діток або їхня втрата… Різні події є в житті кожної з нас. Питання полягає в тому, як ми їх проживаємо…

В Біблії є багато цікавих прикладів, як Божі діти переживали труднощі у своєму житті. Нам про них нагадала Марша Джуді - місіонерка, яка вже втретє приїздила до нас. Марша розповідала про життєвий шлях Павла та Сили (Дiї 16:25), які, знаходячись у в’язниці, здавалося б, не мали приводу для радості, проте обрали для себе радіти та славити Бога піснями.

   


Також пригадали досить неординарну і хвилюючу подію, яка сталася в житті однієї молодої незаміжньої дівчини на ім’я Марія. Ангол сповістив їй, що вона має дитину в утробі (Луки 1:26-33). Ця новина могла б засмутити і принести багато запитань та хвилювань, але Марія обрала шлях радості та покори (Луки 1:46-55).

Ми також почули вражаючі розповіді – як сьогодні Божі діти переживають важкі періоди у житті. Сестра з нашої церкви, Ірина Сильчук, поділилася враженнями, які сповняли її серце при передчасному народженні третього синочка. І хоч цей час був не простий, на душі у неї були спокій та надія.

   


Кожна з цих сестер зуміла в радості переживати складні періоди життя лише тому, що одного разу зустрілася з Ісусом Христом, Який закликає: «Завжди радійте!» (1Сол. 5:16), «подяку складайте за все, бо така Божа воля про вас у Христі Ісусі» (1Сол. 5:18).

Саме наш Господь є єдиним джерелом справжньої радості!


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Юля Терещук
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація