<<< Усі новини за 2010 рік

5 вересня
15-а річниця "Фіміам"


З нагоди відзначення п’ятнадцятої річниці церкви «Фіміам» у великому наметі на території церкви по вулиці Станіславського 15а, відбулося святкове богослужіння «15-а річниця». Це було служіння, на якому ми згадували, як Господь благословляв церкву «Фіміам», провадив її Своїми дорогами, оберігав та очищав її, аби ми більше служили Йому та суспільству, цим самим прославляючи Господа та приводили людей до Христа.

   

Програма зустрічі була цікава, динамічна та насичена – свідчення сестри, яка разом з чоловіком молилася за пробудження в безбожному районі ГПЗ де раніше не було жодної церкви, спонукало присутніх щиро дякувати Господу за те, що Він відповідає на молитви своїх дітей. Музичну програму вів гурт «Фіміам», який розпочинав роботу у молодіжному християнському клубі ще 15 років тому, а нині це служителі церкви «Фіміам» та інших дочірніх церков, які були утворенні служителями від нашої церкви.

   

Багато присутніх вперше переглянули відео про будівництво благодійного церковного комплексу та більше дізналися про потреби жителів району та особливості міста, у якому працює церква. Цікаво було слухати свідчення людей, які через служіння церкви знайшли Господа та почали служити для Його слави – Сергій Шараєвський, нині пастор дочірньої церкви «Божий дизайн» та Микола Закіров, нині служитель церкви «Фіміам» розповіли, як через служіння церкви вони примирилися з Господом.

   

Інтерактивні запитання від ведучого Романа Бричука, який звершує служіння одного із пасторів церкви, спонукали присутніх задуматися над запитаннями, що для нас є церква та яка її роль у суспільстві.

   

Вітальними для церкви були щирі слова від Володимира Кузьмича Савича, який звершував служіння першого пастора церкви, гостей з-за кордону, нашого партнера з місії HART Павла Гараня та від представника міськвиконкому.

   

Євангелізаційну проповідь сказав Миронюк Павло Григорович, якого Бог використав, аби бути організатором-місіонером церкви, а нині старшим пастор церкви «Фіміам». Для декількох людей це стало можливістю примиритися з Господом та розпочати нове життя з Ним.

   

Богослужіння стало першим у серії святкових програм – попереду ще святкування ювілею реабілітаційного центру «Переображення» – 10 років, Всеукраїнського дня батька та Дня подяки.

   

Для довідок: впродовж 15 років в районі ЛПЗ міста Луцьк діє церква євангельських християн-баптистів «Фіміам». За роки існування її служителі організували центри ресоціалізації алко, – наркозалежних, завдяки служінню яких понад 120 людей отримали звільнення від залежностей, кабінет фізичної реабілітації неповносправних осіб, а також вміло проводять роботу з дітьми, підлітками, молоддю, сім’ями та літніми людьми доводячи людям, що євангельська церква реально служить потребам суспільства.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація