<<< Усі новини за 2010 рік

19 грудня
«Особливості української сім’ї» в клубі «7-я»


На грудневій зустрічі клубу «7-я», який об’єднує подружні пари у євангельській церкві «Фіміам», обговорювали питання життя українських сімей та шукали шляхи його покращення.

   
   

Під час програми учасники співали українських християнських пісень, слухали про шляхи виходу зі складних життєвих обставин та смакували український борщ. Родзинкою зустрічі була вистава «Кайдашева Сім’я» (автор Іван Нечуй-Левицький). Режисер-постановник Олександр Слобода та актори дуже уміло інсценізували авторську ідею та спонукали глядачів задуматися над можливостями покращення стосунків у сім’ї та родині.

   
   

«Кожна зустріч клубу – це свято для сімей, оскільки є чудова можливість пізнати біблійні принципи подружнього життя, поспілкуватися з іншими сім’ями, знайти нових друзів, отже, корисно провести час, – розповідає директор клубу Бондарук Андрій, – ми дуже творчо підходимо до проведення зустрічей, аби відвідувачам були актуальні теми та заняття, які ми маємо щомісяця».

   
   

Віримо, що через подібні зустрічі українські сім’ї міцнішатимуть та житимуть відповідно біблійних принципів любові, прощення та розуміння.

   Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Олександр Самрук
Фото: Уляна Кунчик
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація