<<< Усі новини за 2010 рік

28 листопада
Сімейне свято у церкві «Фіміам»


«Успішний шлюб – це будинок, який потрібно відбудовувати щодня».
Андре Моруа


Починаючи з 26 листопада, в нашій церкві відбувалося сімейне свято, організаторами якого була місія «Україна для Христа» та благодійний фонд «Переображення».
   
На зустрічі запрошувалися бажаючі сімейні пари незалежно від віку. Впродовж трьох чудових днів присутні могли розважати над важливими питаннями, що стосуються сім'ї. Адже кожен з нас часто задумується над тим, якою повинна бути сім'я, хто у ній є головним, і найважливіше – як зробити свою сім'ю щасливою. Відповіді на ці та інші запитання ми могли знайти в Біблії.

   

Крім цього, чоловіки, дружини та їхні дітки брали участь у конкурсах та цікавих іграх. Все, що відбувалося на сімейному святі, сприяло приємній, простій та дружній атмосфері.

   
Після закінчення програми всі бажаючі могли переглянути художню версію всесвітньо відомого фільму «Ісус» - «Ісус очима дитини».

Ще одним сюрпризом для усіх сімейних пар була можливість зареєструватися на сімейну конференцію, яка проходила 4 грудня в церкві «Дім Євангелія», а після її закінчення відбулася романтична вечеря на двох у затишному ресторані.


Прес-служба церкви «Фіміам»
(0332) 76-72-34
Наталля Бондарук
Фото: Юрій Михальчук
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація