<<< Усі новини за 2010 рік

26 вересня
«Біблійна скарбничка» відзначає 5-у річницю


Загальна зустріч поштового клубу «Біблійна скарбничка» відбувалася 26 вересня у наметі на території церкви «Фіміам». Ця зустріч була особливою, тому що була наповнена різноманітною та цікавою програмою.

   
   

Привітати «Біблійну скарбничку» з 5-ою річницею прийшли друзі клубу та їхні батьки. Дітлахи принесли свої малюнки, вірші, пісні, мелодію дзвіночків і просто щирі слова привітання з Днем народження.

   
   

Головною темою зустрічі було Слово Боже, яке ми вивчаємо і досліджуємо, через яке хочемо ще більше дізнатися про Господа Ісуса Христа і Його любов до нас.

   
   

Свої акторські здібності показали вчителі клубу у сценці, де всі побачили, яка користь людині, коли вона вибирає Слово Боже, а також пастор церкви Юрій Михальчук розказав про цінність Святого Письма у житті кожної людини, чим ще раз наголосив про необхідність людям пізнавати Слово Боже.

   
   

Діти співали багато пісень, якими славили Христа, а у своїх молитвах дякували за ці 5 років, впродовж яких вони могли навчатися. Веселі клоуни провели багато різних конкурсів для дітей і напам’ять про зустріч подарували сувеніри.

   
   

На кінець зустрічі всі запрошені, як і годиться на Дні народження, смакували тортиком і отримали подарунки і листівки з біблійними цитатами.

   

Ця зустріч залишила багато хороших та приємних спогадів у серці дітей та дорослих, а також команди, яка посвячено служить дітям.

   

Дякуємо дітям, батькам, лідерам клубу «Біблійна скарбничка» та служителям церкви за гарно організоване свято та надіємося, що у майбутньому ми зможемо більше пізнавати Бога та Його волю до нас через Святу Біблію.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Вікторія Гаврук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація