<<< Усі новини за 2010 рік

11-14 серпня
Брюс МкКай проводить семінари для молоді


Брюс МкКай, досвідчений місіонер з церкви "Центр стріт черч CSC" м. Калгарі Канада, проводив 11-14 серпня навчальні семінари для молоді у нашій церкві. Впродовж цих днів досвідчений місіонер, який живе та служить в Україні за підтримки місії "Send international", навчав усіх бажаючих, як за допомогою малюнку, драми та ляльок розповідати дітям, підліткам та молоді про Христа.

   
   

Маючи понад 20 років досвіду у табірному служінні, Брюс також відвідав молодіжні табори, які проводила наша церква раніше, аби більше поспілкуватися з молоддю та розповісти їм про важливість віри в Бога.

   
   

Вірю, що через подібні семінари ваша церква зможе більш ефективніше служити невіруючим людям, – розповідає Брюс. – Мені дуже подобається те, що я бачу: у вашій церкві я почуваюся, як вдома, оскільки і недільні богослужіння, і усі служіння взагалі у вас структуровані та поєднані для досягнення важливої цілі – спасіння грішників. Стосовно таборів, у яких я був, хочу сказати, що і програма і загально табірні ігри, і взагалі робота з людьми після таборів добре продумана та наповнена глибинами пізнання Слова Божого.

   
   

Надіємося, що через служіння брата Брюса наша церква ефективніше працюватиме для досягнення невіруючих людей.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація