<<< Усі новини за 2010 рік

12 вересня
ЦРНМ «Переображення» 10 – років
У неділю, 12 вересня, у рамках святкування 15-ї річниці церкви «Фіміам», відбулося святкове богослужіння, присвячене ювілею центру «Переображення», що займається ресоціалізацією алко, - та наркозалежних осіб впродовж останніх 10 років.

   
   

Це було гарне богослужіння – ми разом славили Бога піснями, величали Його молитвами за звільнення від залежностей понад 120 людей, слухали свідоцтва батьків, які через діяльність центру прийшли до пізнання правди та роздумували над проповіддю Володимира Омельчука про важливість пріоритету, прив’язаності та покори Богові, який любить нас та дбає про нас.

   
   

Урочистим моментом програми були вітання від представників влади міста та гостей, які з повагою та вдячністю відгукувалися про роботу центру, завдяки якому люди отримують звільнення від залежностей.

   
   

Щиро вітаємо служителів та реабілітантів центру «Переображення» з їхнім ювілеєм та бажаємо і надалі працювати для людей, на яких суспільство поставило хрест, показуючи їм єдиний вихід – віру в Христа.

   
   

Для довідок: ЦРНМ «Переображення» входить у загальнодержавну мережу центрів ресоціалізації наркозалежної молоді «Твоя перемога» та допомагає людям із залежностями знаходити вихід з тупикових ситуацій через віру в Бога. Працівники та волонтери фонду це люди, що сповідують християнські принципи та є активними служителями євангельських церков України. За роки існування роботи для залежних людей робітниками центру відкрито чоловічі та жіночі відділення у Волинській та Рівненській області.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація