<<< Усі новини за 2010 рік

16 травня
Поштовий клуб проводить денний виїзний табір


Вперше у поштовому клубі «Біблійна скарбничка» відбувся одноденний табір під назвою «Кольори життя». Наша зустріч була такою ж різнобарвною, як і назва табору, адже справжні друзі вносять у наше життя незабутні та теплі хвилини. Під час зустрічі багато хто з дітей потоваришували, тому що серед відпочиваючих в таборі панувала дружня атмосфера.

   

Першою в таборі відбулася загально-табірна гра «Збиралочка», яка стимулювала команди з 7-8 учасників швидко та командно виконати 10 завдань, для того, щоб здружитися та більше дізнатися один про одного.

   

Пісні завжди згуртовують як дітей так і дорослих. Гімном табору стала пісня «Починаю новий день». Наша команда щиро сподівається, що діти будуть починати свій день з молитви і читання Біблії.

   

Особливою була присутність на зустрічі «Книги без слів», де кольорові сторінки розповідали про Бога і цінність Ісуса Христа в житті людини.

   

На відпочиваючих також чекали захоплюючі спортивні змагання, на яких було відзначено переможців. А ще бажаючі стрибали на батуті, грали у футбол або просто насолоджувалися гарною природою та чистим повітрям.

   

Для поповнення втрачених калорій під час змагань на всіх чекав загальний обід і смачні шашлики.

   

Учні «Біблійної скарбнички» за свої виконанні уроки заробляли поштарики і мали чудову змогу обміняти їх на подарунки, які були надані місією «Сумка Самарянина».

   

Команда нашого клубу і під час літнього періоду буде продовжувати переписку з друзями «Біблійної скарбнички» і з нетерпінням чекатиме на наступну зустріч.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація