<<< Усі новини за 2010 рік

10-17 липня
Табір для дітей "Подорож до країни мрій"


«Подорож до країни мрій» – саме так називався цьогорічний дитячий табір, у якому діти були в ролі ізраїльського народу часів виходу із єгипетського рабства.

Табір відбувався з 11 по 17 липня на озері Бережисте, що у селі Сушибаба Турійського району.

   

Команда лідерів дуже творчо підійшла до організації та проведення табору: в день приїзду діти змогли відчути себе рабами – країна, в якій вони опинилися, був Єгипет, де фараон наказав працювати. Враження дітей були різні – одні жартували, а деякі дивувалися – що це за табір, у який вони потрапили? Але згодом Мойсей зібрав усіх дітей та просив фараона відпустити народ, та він не погодився. Мойсей пояснив дітям, що Бог цієї ночі виведе їх із рабства. Потім діти по родинах (групах) їли мацу та м’ясо. Мойсей повів дітей в екскурсію навколо озера, а коли вони повернулися в табір, лідери забрали усі декорації і місце їхнього перебування стало як пустеля – пісок та намети.

   

Операція «Вихід» – саме так називався перший день перебування дітей у таборі, а кожен наступний день також мав свою тему.

   

День другий – «Без їжі та води», діти вчилися бути вдячними за все те, що вони мають, щоб вміти не нарікати, а дякувати Богу за усе що маєш та цінувати Його благословеннями.

День третій – «Правила життя», Бог дав своєму народу заповіді, які для нас є Біблія, ми говорили про важливість її щоденного дослідження.

   

День четвертий – «Розвідка». З кожної групи учасники (всіх разом було 12 чоловік), пішли розвідати обіцяний край, з якого вони принесли велике гроно винограду. Цим прикладом ми показали дітям, як важливо довіряти Богу та в усьому надіятися тільки на Нього.

День п’ятий – «Поглянь та живи». Коли євреїв у пустелі жалили змії, вони могли вижити лише через те, що дивилися на мідяного змія. Для нас це нагадує, що єдиним спасінням є лише Ісус Христос.

   

День шостий – «Нагорода», оскільки ті, хто залишається вірним Богу, тих очікує нагорода. Кожен отримав подарунки в цей день.

Усі учасники були вдячними за табір, багато дітей виявили бажання на наступний рік знову поїхати в подібний табір. Частина дітей була вперше в християнському таборі, тому ми щасливі, що змогли послужити дітям та саме там розповісти їм більше про Бога та важливість довіри Йому.

   

Багато батьків також були щасливі та вдячні, що діти мали змогу відпочити у таборі. Господь по-особливому дбав про нас – погода була сонячною, діти кожного дня купалися в озері та грали різноманітні ігри.

Щира подяка Богу за чудову можливість служити дітям в таборі.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Наталія Руденко
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація