<<< Усі новини за 2010 рік

7 лютого
51 паралель в Дубно

Напевне немає молоді, яка б не любила подорожей і пригод. Ось тому ми і вирішили довго не засиджуватись на одному місці і з’їздити в гості. Цього разу, нас запросили в Дубно. Три тижні тому місцева церква «Нове життя» розпочала проводити для молоді їхнього району молодіжний клуб. Утворення молодіжного християнського клубу і стало чудовою причиною нашої поїздки.

   

В подорож відправилась команда молодіжного служіння «51 паралель» і гурт прославлення. На молодіжну зустріч зібралося багато місцевої молоді.

   

Ми з ними познайомившись провели гарне спілкування розважаючи над темою другого приходу Ісуса, ознак і як до нього підготуватись. Театральний гурт «Говерла» ставив виставу, Кащук Олександр виконуючи соло на саксофоні співав авторську пісню. Кічкін Григорій розповідав свою життєву історію, як Бог звільнив його від гріха та наркотиків і співав свою нову пісню.

   

О 20.00 спілкування з молоддю перейшло в гарну і смачну вечерю, якою нас гостинно частували господарки церкви «Нове життя». Ми ще раз переконались наскільки важливо підтримувати спільність християнам і будувати дружні відносини.

   

До речі, місцева молодь обіцяла, що їхня поїздка до нас і товариський футбольний матч не за горами.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Ткачук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація