<<< Усі новини за 2010 рік

1 вересня
«Фіміам» історичний


Поруч з головним наметом, де протягом вересня місяця відбуватимуться святкові богослужіння, розташований намет, в якому діє виставка, присвячена 15-ій річниці церкви «Фіміам». Виставку умовно можна поділити на 3 етапи, згідно історії створення церкви:

1 етап – становлення (1995-1999 р.)
2 етап – формування (2000-2005 р.)
3 етап – розвиток (2006-2010 р.)


   

Метою виставки є показати, як Господь зрощував та вів Свою церкву протягом років, формував команду посвячених служителів, благословляв та допомагав втілювати, здавалося б, неймовірні задуми в життя.

   

Усі охочі можуть переглянути зібрані реквізити які мовчки, без слів, розповідають нам історію церкви – перші запрошення, програми зібрань, випуски церковної газети, касети гурту «Фіміам», кубки, подяки, грамоти, дипломи та багато іншого.

На виставці представлені свідчення і розповіді людей, які були від початків формування і створення церкви, а також тих, які приєднались впродовж останніх років. Цікавим є майже повне зібрання афіш та запрошень від далеких 90-х і до сьогодні.

   

На стендах – колажі з фотографіями лідерів та служителів, основних служінь, музичних гуртів церкви, перших приміщень для зібрань та інших визначних для церкви подій.

Заслуговує уваги годинник, який подарував пастору Павлу Миронюку колишній прем’єр-міністр України, а нині президент Віктор Янукович.

   

Також у цьому ж наметі по неділях до і після богослужінь працюватиме кафе, де кожен зможе скуштувати смачної домашньої випічки та зігрітися гарячим чаєм.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Лєра Герасимович
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація