<<< Усі новини за 2010 рік

15-25 липня
Будівельники зі США допомагають будувати благодійний церковний комплекс


З 15 по 25 липня в нашу церкву завітали гості зі США та Канади: делегація з 10 людей – 5 братів і 5 сестер, які виявили бажання послужити тим, що вони відвідали молодіжний табір, жіночий центр ресоціалізації та служили на будівництві.

   

Брати Кен Сігріст і Карл Хостеттер з міста Ланкастер, штат Пенсільванія, церква «Голгофа», цілеспрямовано їхали, щоб виконати монтаж перегородок мансардного поверху приміщення церкви, де в майбутньому будуть навчальні класи та офісні приміщення.

   

Кен і Карл, які прилетіли з-за океану, крім свого досвіду роботи привезли і будівельні інструменти, які залишили у подарунок церкві, а також спонсорську підтримку – кошти які використано на будівництво. Наші друзі якісно і результативно виконали поставлені перед ними завдання не дивлячись на те, що їм довелося під час спеки важко працювати без кондиціонерів та охолоджень.

   

Ми вдячні Господу за те, що Кен і Карл працювали у нас, оскільки саме Він спонукає людей служити не лише в себе вдома, а і за межами своєї країни. Дякуємо братам зі США за їхню працю, а також братам нашої церкви, які регулярно приходять і допомагають у будівництві, жертвуючи своїм часом і коштами.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Вікторія Гаврук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація