<<< Усі новини за 2010 рік

2 жовтня
Лідерська конференція "Відповідальне життя"


2 жовтня в приміщенні церкви «Фіміам» відбулась конференція на тему: «Відповідальне життя». Ціль конференції – усвідомлення кожним учасником рівня своєї відповідальності у всіх сферах життя : в церкві, в служінні, в сім’ї, у суспільстві. Проповідники ставили за мету відкрити людям загалом і кожному зокрема бачення щодо служіння протягом наступних десяти років.

   

Конференція передбачала 4 лекції.

Розпочав пастор церкви Павло Миронюк. Він розповів свідчення про посвяту свого життя справі Господа. Також запропонував кожному подумати над запитанням: «Чи буде церква «Фіміам» протягом наступних десяти років спроможною задовольняти потреби людей?». Пастор відмітив: все, що Господь буде робити на Землі, Він робитиме через свою церкву. Тому слід бути уважним, щоб не пропустити Божого заклику на служіння! Учасники конференції розглядали 7 принципів посвяти на служіння та розважали, чому деякі християни безвідповідально ставляться до нього.

Володимир Кушнірчук розповів, як Бог вів його в місіонерському служінні в Росії, давав мир у серці при складних обставинах в чужій країні. Брат наголошував: якщо бути слухняному поклику Божому, Бог буде використовувати задля Свого задуму і це є найбільшим благословенням для кожного християнина! На даний час Володимир живе в Любешові і найбільшою його мрією є організувати церкву в цьому місті .

   

Гостем на конференції був брат Пітер Діаз. Він приїхав зі сполучених штатів, щоб провести навчання для лідерів курсу «Повернення до життя». Побувавши на зібранні для залежних людей, брат відмітив, що Бог благословляє це служіння, оскільки приходить досить багато відвідувачів. Пітер зазначив: щоб бути лідером, потрібно постійно навчатись.

   

Брат Володимир Усанов розповів історію свого життя та про те, як Бог його покликав на служіння незрячим людям. Він говорив про досить актуальне для церкви питання: як сумістити служіння та сім’ю. Також розглядались вірні та невірні мотиви стати служителем. Висновок: любов до Христа та до людей – єдина вірна мотивація служіння .

   

Заключним на конференції був виступ брата Юрія Головая. з м.Дубно. Він розглядав тему бізнесу та стверджував: якщо бізнес робити чесно, він завжди буде успішним. На запитання :«Чи добре займатись бізнесом християнам?»- брат відповів : «Якщо ви переконані, що ваш бізнес вирішує проблеми інших людей, займайтесь ним!». Також Юрій запропонував подумати: чи готові ми, як лідери, брати на себе фінансову відповідальність за свою церкву?

Соціологи кажуть, що звичайна людина може вплинути на 10 тис.чол., навіть не намагаючись цього зробити. А якщо хоча б два відсотки людей певної громади мають конкретні переконання та відстоюють їх, то є впевненість, що згодом вся громада буде дотримуватись цих переконань. Будьмо цими 2-ма відсотками! І з якою силою ми зможемо вплинути на цей віт, маючи на меті ширити Царство Боже!
Прес-служба церкви «Фіміам»
Валерія Герасимович
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація