<<< Усі новини за 2010 рік

27 червня
Спільне водне хрещення євангельських церков
В неділю, 27 червня, на березі річки Стир, що у Центральному парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, відбулося святе по вірі водне хрещення євангельських церков «Фіміам», «Голгофа», «Спасіння» та «Джерело благодаті».

   
   

Це було свято християн Луцька – усього 29 людей вступило у заповіт з Богом, а з нашої церкви охрестилося 18 людей.

   
Сотні людей, які були присутні на святі, стали очевидцями того, як брати та сестри в білих одежах звершували видиму заповідь Ісуса Христа. Милість Господня безмежна – під час богослужіння Він дав людям покаяння.

   
   

Під час спільного хрещення люди мали можливість поклонятися Богу разом з музичними гуртами церков «Фіміам» та «Голгофа», щиро молитися до Господа, слухати свідчення охрещених про їхню дорогу до спасіння, роздумувати над словами з Біблії про важливість виконання Божих заповідей та бути очевидцями, як люди складають заповіт із Богом.

   

По завершенні хрещення загальне богослужіння для членів та гостей нашої церкви відбулося в приміщенні Обласного фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», де ми разом поклонялися Богу з музичним гуртом «Фіміам», слухали слово настанови для нових членів церкви, молилися та благословляли охрещених, брали участь у другій видимій заповіді Ісуса Христа – причасті та вітали нових членів церкви.

   

А ввечері в приміщенні церкви відбулася святкова сімейна зустріч, на якій служителі церкви разом із охрещеними та їхніми найближчими друзями разом поклонялися Богові та мали гарний час для спільності.

   
   

Щиро вітаємо нових членів церкви із святковим днем у їхньому житті та бажаємо залишатися вірними Богу в усіх життєвих обставинах.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація