<<< Усі новини за 2010 рік

18-24 липня
Молодіжний табір "За 5-ма замками"


18-24 липня на березі озера Бережисте, що у селі Сушибаба Турійського району, відбувався молодіжний табір "За 5-ма замками", у якому перебувало багато молоді. Програму у таборі підготувала команда клубу «51 паралель». Програма в таборі була направлена на те аби дізнатися, який скарб знаходиться у стародавній скрині. Для досягнення мети ми щовечора знімали по одному замку, якщо успішно виконували усі завдання впродовж дня.

   

Як ви здогадалися, найбільшим скарбом людства є Біблія та ті істини, які в ній може прочитати кожен, хто починає шукати Бога. Так, Біблії були у скрині, і вони стали нагадуванням кожному відпочивальнику про те, яким скарбом для усіх є Слово Боже.

   

Саме тому багато відпочиваючих в кінці табору прийняли рішення покаятися перед Богом та посвятити Йому своє життя.

   

Цей табір запам’ятається також цікавими уроками вивчення англійської мови, коли в ігровій формі команда зі США навчала усіх охочих теоретичних та практичних знань з англійської мови.

   

Впродовж табору була дуже велика спека, тому відпочиваючі мали багато часу, аби купатися, засмагати, грати різноманітні ігри та конкурси.

   

Цікавим моментом програми був час, коли учасники виготовляли різноманітні творчі вироби власними руками. Це був гарний час, щоб зробити сюрприз для своїх нових друзів.

   

Усі групи молоді охоче допомагали на кухні, аби поварам був час хоч трохи побути на програмі та поспілкуватися з учасниками табору – групи почергово чистили картоплю та мили посуд.

   

Щовечора біля вогнища молодь показувала сценки та проявляла свої здібності та особливості на вечорі талантів.

   

Також в таборі Брюс МкКай, досвідчений місіонер з церкви "Центр стріт черч CSC" м. Калгарі Канада, показував сцени та пантоміми, аби більш візуально сприймати нове.

   

Молоді дуже сподобалося грати гру «Таємний друг» – потрібно було таємно дарувати подарунки і залишатися невідомим. А на «Ура» була гра «Життя», у якій гравці, як в реальному житті мали долати життєві перешкоди, аби знаходити час на вирішення духовних питань.

   

Віримо, що через подібні табори молодь буде більше думати про те, аби шукати Бога та жити християнським життям.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація