<<< Усі новини за 2010 рік

5-9 серпня
Молодіжний табір "Н2О"


З 5-9 серпня на березі озера Бережисте, що у селі Сушибаба Турійського району, відбувся табір для віруючої молоді нашої церкви.

   

Оскільки молодь дуже багато задіяна у різноманітних церковних проектах, то подібного роду відпочинок для них був дуже актуальним, розповідає молодіжний пастор Ткачук Олександр.

   

Ми багато часу приділяли тому, щоб пізнавати Бога який Він є та думали над тим, як можемо мати завжди спрагу по спілкуванню з Богом, розповідає адміністратор табору Терещук Олександр.

   

Особливий гість з міста Острог Рівненської області Володимир Кремінський викладав лекції, які допомагали краще осмислити питання нашого серця, розповів лідер клубу «51 паралель» Потурай Олександр.

   

Взагалі програма табору була дуже цікавою – вранці учасники прокидалися, аби мати особисте спілкування з Богом через читання Біблії та молитву, далі були лекції, спілкування, ігри, естафети, творчість, купання, екскурсії на човні та цікаві вечірні програми.

   

Також в таборі був Брюс МкКай, досвідчений місіонер з церкви "Центр стріт черч CSC" м. Калгарі Канада, який розповідав про те, як ефективніше можна свідчити людям про Христа, використовуючи малюнок та драму.

   

Взагалі табір вдався, було дуже цікаво. Нові спілкування, незабутні враження. Буде що згадати, очікуючи літа 2011.

   

Віримо, що через подібні таборування християнська молодь гарно проводитиме час з користю для себе та для слави Божої.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Самрук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація