<<< Усі новини за 2010 рік

11 квітня
Членська бесіда для молоді


Спеціально для молоді церкви «Фіміам» була організована перша членська бесіда лідерами молодіжного служіння «51 паралель». Це була хороша нагода знову усім молодим людям церкви зустрітися та поспілкуватися з друзями у сімейному колі за чашкою чаю.

   

Кожен міг поділитися своїми благословеннями, разом прославити Господа і помолитися групами по 2-3 людини. Проводилося також анкетування, у якому були важливі питання, відповіді на які допомогли лідерам оцінити позитивні та негативні моменти в роботі з молоддю.

   

А також ціллю зустрічі була нагода поговорити про напрямки молодіжного служіння у церкві та плани на цей рік, щоб залучити до служіння більше молоді церкви, аби в спільності та єдності всі разом служили Богу і людям.

   

Роман Бричук, один із пасторів церкви, закликав у проповіді, щоб молодь більше посвячувала себе на служіння, обравши мурашок, як приклад для наслідування.

   

Віримо, що через подібні зустрічі молодь зростатиме духовно та більше знатиме про те, чого від них очікує Бог та служителі церкви.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Вікторія Гаврук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація