<<< Усі новини за 2010 рік

15 травня
Благодійний музичний вечір клубу "51 паралель"


В церкві «Фіміам» відбувся музичний благодійний концерт під назвою «Я тобі віддаю», метою якого було зібрати кошти, щоб допомоги в лікуванні хворим дітям.

   

З прохання про матеріальну підтримку нужденним звернулися батьки Даринки з м.Камінь-Каширський, якій 4 роки і в неї діагноз ДЦП, а також батьки Раїси у якої травма голови і тому їй потрібна термінова операція.

   

На концерт був спеціально запрошений гість з Рівного – автор та виконавець власних пісень Олег Лось, який прибув разом зі своїм гуртом, а також участь у концерті брали такі співаки, як Віктор Муравський та гурт «Тверда основа» з Луцька.

   

Вартість білета на концерт становила 5 гривень, але бажаючі могли пожертвувати на лікування дітей і більші кошти. Відвідувачі сидячи за столиками пили чай з печивом, насолоджувалися гарною музикою та підспівували улюбленим виконавцям.

   

Кожен з присутніх, а їх було понад 60 в залі, пройнявся долями цих двох дівчат і від щирого серця допомагав для цих сімей через участь оголошеному зборі для потреб Дарини і Раїси, загальна сума, яку зібрали, становила 1506 гривень.

   

Церква також приймала активну духовну і матеріальну участь у підтримці цих сімей. Гроші були розділені порівну, за що батьки дівчаток висловлюють подяку всім небайдужим до їхньої біди.

   

Щиро вдячні Богові за те, що через подібні акції ми маємо можливість служити людям, цим самим звеличуючи Бога.


Прес-служба церкви «Фіміам»
Вікторія Гаврук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація