<<< Усі новини за 2010 рік

1 січня
"Континенти" — молодь зустрічає Новий рік


Новорічна ніч цього року була незабутньою подією в житті молоді, яка відвідує програми молодіжного служіння «51 паралель».

   

Назва «Континент» відкривала суть програми. Вся молодь (58 чоловік) зайняли місця за шістьма столами – континентами.

   

Після 24.00 зал перетворився на «земну кулю» а молодь вдягнувши костюми, перетворилась в народності, які проживають на шести континентах. Стіл – «Північна Америка» наповнили індіанці і ковбої, Європу заполонили англійські джентльмени 18-того століття. За столиком «Африка», з’явився лицар в тигровій шкурі?, завойовник Юлій Цезар і багаті раджі. А стіл над яким висів макет континенту «Азія» заполонили самураї, китайські народні шапки і паранджі. Те саме було за столиками «Австралія», і «Південна Америка». «Антарктидою» - стала сцена на якій і відбувались змагання між континентами, які мали назву «Ігри патріотів».

   
   

Ці всі ігри і змагання розпочались після смачного бенкету і тривали до 5-тої ранку. А до 24.00 ми з молоддю аналізували основні події минулого року, своє життя, а також, що зробила для нас (різних народів, континентів) Жертва Ісуса Христа і до чого тепер це нас побуджує. Три проповідника в коротких роздумах (по 10 хв.) відкрили три основні питання які були підтверджені цікавими відео роликами:

   
   

1. Що означає для вас особисто жертва Ісуса Христа? Чи змінила вона ваше життя? (Терещук С.)
2. Як часто я розповідаю друзям про жертву Христа? Чи був би я спасеним, якщо б мені розповідали про Христа, як я іншим? (Ткачук С.)
3. Чи є люди до яких я ставлюсь нейтрально, паралельно, яких недолюблюю, уникаю спілкування? Чому нас вчить жертовне життя Ісуса? (Грицієнко Н.)

   

Друзі з театру «Говерла» показали гарну виставу. А вже під ранок, запиваючи кавою смачний торт, молодь писала листи мрій, прохань до Бога. Хтось глибше посвячував Богу свої життя, хтось робив на папері і в молитвах, якісь рішення. Запаковані конверти пильно зберігаються в продовж року і на наступний рік стають справжнім сюрпризом для молоді.

   
   

Написані вище слова є лише краплинами тих хвиль емоцій і моментів, які пережила молодь. Тому від щирого серця запрошуємо тебе приєднатись і стати частиною сім’ї церкви «Фіміам» і молодіжного служіння «51 паралель».


Прес-служба церкви «Фіміам»
Олександр Ткачук
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація