<<< Усі новини за 2010 рік

19-23 червня
Табір для неповносправних дітей "Чудесна країна"

З 19-23 червня при церкві “Фіміам» відбувся перший у цьому році християнський табір «Чудесна країна» для дітей з обмеженими можливостями. Жителями у шести містах Чудесної країни стало 38 неповносправних дітей та їх батьків. Протягом п’яти казкових днів вони забули про свою фізичну обмеженість, де їх руками та ногами став турботливий персонал чудесних міст Нової країни. Місто Радості, Місто Надії, Місто Діамантів, Місто Особливі, Місто Друзів, Місто переможців наповнилось сміхом дітей, радістю батьків, турботою працівників, де царила любов Президента – Ісуса Христа.

   
   

У Чудесній країні кипіло життя. Жителі прокидалися під спів небесних пісень, та з захопленням поринали у новий день. Тут чути веселі розмови з клоуном Чпоком, видно старання при виконанні ранкових вправ на Енерджайзері, манить запах смачних страв ресторану, виголошуються промови на з’їзді міст, відбувається навчання від Самого Президента, лунають радісні оплески та вигуки переможців Gameland, демонструються таланти делегатів міст, твориться краса у спа салоні для жінок, та відчувається затишок при тріскоті вечірнього вогнища.

   
   

Кожен день – неповторний! Назавжди запам’ятаються уроки, які відкривали характер Президента Чудесної країни: «Ти цінний для свого Творця» лунало на уроці про Бога-Творця, Єгову Елохіма; «Бог постійно піклується про тебе!», коли говорили про Бога, який нагледить, Єгова-Іре; «Бог хоче бути Господарем твого життя!» вчили на уроці про Господа, Бога Адоная.

   
   

Та вчилися не лише діти, батьки також шукати лиця Володаря Чудесної країни, який відкривав особливий план на їх життя. Його Слово проникало у серця батьків та матерів та лікувало зболені рани душі. Міцно взявшись за руки у колі молитві, вони взивали до люблячого Бога та просили Його керівництва у житті, мудрості у вихованні дітей, здоров’я на щодень та віри у вічне життя. Особливою зустріччю для батьків та гостів Чудесної країни святковий бенкет. В той час, як на дитячій вечірці клоуни розважали дітей, батьки насолоджувалися мелодійною грою саксофона та затишною атмосферою бенкетного залу. Смачні страви святкового столу, невимушене знайомство, щира історія життя налаштували серця на роздуми над темою «Я і мій Бог». «Хто для тебе є Бог?» звучало запитання до кожного серця, спонукуючи примиритися з Небесним Батьком, який бажає щирих відносин з своєю дитиною.

   
   

Швидко проминув час у Чудесній країні, і сльози радості при зустрічі змінилися на сльози прощання. Адже жителі країни так полюбили один одного. Вони навчилися радіти досягненню та допомагати один одному попри свої фізичні обмеження, гралися на співали, творили та мріяли, любили та сміялись! Залишали Чудесну країну з найбільшою цінністю – надією на зустріч з Ісусом у вічній небесній країні Отця!

   
   

Відгуки про табір «Чудесна країна»:

«Цей благословенний табір показав любов церкви в дії!
- Сергій Больчук, відповідальний за роботу неповносправних

«Бог міняє дітей у таборі. Радію бачити ці зміни з три роки у дітях та батьках. Ось до прикладу, Карапуда Діма, в минулому агресивний хлопець, зараз з радістю співає про любов Ісуса Христа»
- Наталія Больчук, відповідальна на роботу неповносправних

«Серце розривається за цих дітей. Бог міняв мене та навчив любові. Кожен член церкви повинен прийняти учать у такому таборі»

   
   

- Олександр Цалай, відповідальний за відео зйомку табору

«Табір запалив мене читати Біблію. Я просто полюбила цю книгу!»
- Наталія Фльорко, мама неповносправної дитини

«Я вас всіх люблю»
- Діма Карапуда, хлопчик з фізичними обмеженнями

“Батьки довіряють своїх дітей лідерам. Вони знають, що їх діти в надійних руках»

   
   

- Наталія Бричук, лідер групи для матерів

«Крім необхідних інгредієнтів, ми клали усе наше серце та любов до дітей у наші страви»
- Галина Вовк, повар у таборі

«Великий привілей бути частиною Божої праці та дії Духа Святого у серцях людей»
- Олена Писарська, лідер групи для матерів

«Ми одружилися на минулому тижні і свій медовий місяць ми проводимо тут. Це варто того! Ми щасливі!»
- Максим і Зоряна Васільцови



Прес-служба церкви «Фіміам»
Олена Писарська
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація