<<< Усі новини за 2010 рік

28 червня - 2 липня
Табір для неповносправних "Завіт"

28 червня – 2 липня 2010 року церква Фіміам організувала табір для людей з особливими потребами у с.Озеро, Ківерцівський район. Третій рік поспіль церква проводить християнські табори для дітей та дорослих з обмеженими можливостями, даруючи їм радість перебування у спільності один з одним та з Богом. Цього року ми змогли організувати відпочинок для 49 людей з особливими потребами та 21 члена їх сімей.

   

Багато з цих людей були на візках, але це не завадило їм бути активними учасниками усіх подій табору, тому що про них постійно турбувалися наші волонтери. Відпочинок для цих людей був сповнений радістю від спілкування один з одним, цікавими іграми, катанням на конях, піснями біля вогнища, біблійними заняттями та гуртках по інтересам.

   

Цей табір став справжнім задоволенням для багатьох людей, які змогли вирватися зі своїх домів і просто провести час на природі, забувши про турботи і спілкуючись один з одним. В таборі панувала атмосфера добра і любові, які допомагали людям відкривати свої поранені серця один одному, ділячись своїми труднощами і отримуючи зцілення душі від Бога.

   

На протязі 5 днів табору ми говорили про заповіти в Біблії, розглядаючи заповіт Бога з Ноєм та Авраамом, а також старий та новий заповіти. За допомогою біблійних уроків та театралізованих постанов ми змогли показати саме головне – відносини Бога з людиною. В останній вечір табору ми влаштували святкову вечерю для людей, ілюструючи цим вечерю Господа Ісуса Христа з тими, хто увірував в Нього на землі. Проповідь слова Божого зворушила серця людей і привела 7 людей з особливими потребами до покаяння у своїх гріхах і визнанні Ісуса Господом свого життя.

   

Ми вдячні Богу за привілей служити людям з особливими потребами, даруючи їм Божу любов в дії. Величезна радість для нас бачити цих людей щасливими.

   

Відгуки людей з особливими потребами про табір:

«Я дуже рада, що цей табір існує, бо в минулому році саме цей табір став скелею, від якої я відштовхнулась, щоб стати на шлях Господа» – Тетяна Б.

   

«Табір – це найкраще, що я отримала за цей рік. Це щастя…» – Юлія П.

   

«Більш за все я радий, що прийняв Ісуса Христа в своє серце як власного Спасителя….» – Дмитро Г. (цей чоловік покаявся в останній день табору).

   

«Це чудовий табір для людей з обмеженими можливостями, де панує любов. Я тут зустрівся зі своїми друзями та познайомився з новими. Я давно мріяв покататися на конику, і тут моя мрія збулась…Я люблю спорт, а тут я був учасником змагань. Я щасливий…» – Ігор С.

   

«Мої враження величезні. Величезні тим, що я знаходився у колі найдобріших, найдивовижніших та найприємніших людей, людей, що близькі до Бога душею і серцем. Стільки посмішок я, напевно, а можна сказати, що взагалі не бачив за все своє прожите життя…» – Олексій Н. (цей чоловік покаявся в останній день табору).


Прес-служба церкви «Фіміам»
Світлана Гусєва
(0332) 76-72-34
http://www.fimiam.lutsk.ua/


Євангельська церква «Фіміам» © 2017
Контактна інформація